GP Lityum CR2 Boy 3V Pil Tekli Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çevreye Dost Pil Kullanım Avantajı

Pil civasız olarak tasarlanır ve bu sayede çevreye dost bir ürün halini alır.

Son Teknoloji Üretim

Son teknoloji kullanılarak üretim yapıldığı için uyumlu cihazlarınızla güvenle kullanabilirsiniz.

10 Yıl Raf Ömrü

Gp pil teknolojisi sağlam ve güçlü yapısıyla 10 yıl raf ömrüne sahiptir. Kaliteli bir ürün olmasının yanında yüksek performansıyla da tercih edilir.

Geri Dönüşüm Özelliği

Geri dönüşüm yapılması amacıyla pil atık kutularına bırakabilirsiniz. Bu sayede yeni pil ve cihazların yapımına destek olabilirsiniz. Sürdürülebilir enerji sayesinde doğaya atık bırakmanıza gerek kalmaz.

En Zor Hava Koşullarına Bile Dayanıklı

Pil yapısı itibariyle -40 ve -60 gibi en zor hava koşullarına bile dayanıklıdır. Cihazlarınızın kesintisiz olarak çalışması ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için rahatlıkla kullanılabilir.

Enerji Tasarruflu 

Pili şarj ederek yeniden kullanma şansına sahip olursunuz. İsterseniz yanınızda her yere götürebilirsiniz. Hem hafif hem de yüksek enerjili olması sayesinde cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz.

Özel Ambalajıyla Güvenli

Çocukların açamayacağı şekilde özel bir ambalajla tasarlanır. Bu sayede evde güvenle saklayabilirsiniz. Lityum piller elektronik cihazlarınız için gereken enerjiyi kolaylıkla sağlar. 

Farklı Elektronik Cihazlarda Kullanım İmkanı

Kumanda, kamera, el feneri gibi ev içinde veya dışarıda kullanabileceğiniz elektronik cihazlarda kullanılabilir. Yüksek enerji gücü ve performansı ile uzun ömürlüdür. Ayrıca elektronik cihazlarınızı çalıştırmak için güvenle tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pil Modeli: CR123A
  • Pil Kapasite: 3 V
  • Geri Dönüştürülebilir Özelliği: Var
  • Pil Özelliği: Lithium
  • Kullanıldığı Cihazlar: Kumanda, kamera ve birçok elektronik cihaz.
  • Raf Ömrü: 10 yıl

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.