GP CR2025 3V Lityum Düğme Pil 5'li Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Elektronik Cihazlar ile Uyumlu Düğme Piller

Giyilebilir teknoloji ürünü olan akıllı saatlerin yanı sıra akıllı kumandalar ve akıllı ev sistemleri kontrol kutularında kullanıma uygundur. Ayrıca, elektronik tartıdan BIOS’a, LED aydınlatmadan çeşitli oyuncaklara kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Maksimum Süre Güç Koruma Avantajı

Kuru ve serin ortamda muhafaza edildiğinde mevcut gücünü maksimum 10 yıla kadar korur. Bu avantaj sayesinde pillerinizi yıllar sonra bile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Araç Anahtarı için İdeal Enerji Kaynağı

Benzerlerine kıyasla yüzde 30 oranında daha güçlü olan GP lityum düğme piller, pek çok kullanım alanı olsa da araç anahtarları için ideal enerji kaynağı olarak uzun ömürlü bir kullanım imkânı tanır.

Çok Sıcak ve Çok Soğuk Ortamlarda Yüksek Performans

-20°C soğukta ve 60°C sıcakta sorunsuz çalışmayı sürdüren GP lityum düğme piller, en zorlu koşullarda bile taşınabilir elektronik cihazların enerji ihtiyacını karşılamayı sürdürür.

Birçok Cihazın Enerji İhtiyacını Karşılayan Avantajlı Paket

5 adet 3V lityum düğme pilin yer aldığı GP CR2025 avantajlı paket sayesinde aynı anda pek çok elektronik cihazın enerji ihtiyacını karşılayabilir veya sık kullandığınız cihazlarınız için yedek pile sahip olabilirsiniz.

BIOS için Mükemmel Enerji Kaynağı

BIOS pili olarak da bilinen 3V lityum düğme pilleri yeniden yorumlayan GP, yeni nesil pil tasarımı sayesinde çok daha uzun süreli bir kullanım imkânı tanır. Bu sayede BIOS pilinizi uzun süre yenilemeniz gerekmez.

Çevre Dostu Kullanım Avantajı

Pek çok kullan at pilin aksine çevre dostu bir kullanım süresi vadeden GP lityum düğme pil paketi, enerji verimliliği sağlayan yüksek kapasitesi sayesinde bütçe dostu bir kullanım süreci de sunar.

Çocuklara Karşı Korumalı Ambalaj

Küçük çocukların erişimine karşı özel korumalı bir ambalaja sahip olan GP lityum düğme piller, hem çocuklar için risk oluşturmaz hem de güvenli bir kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek Kullanımlık Pil
  • Pil Türü: Lityum Düğme Pil
  • Voltaj: 3 V
  • Ürün Boyutları: 2x2x0.16 cm
  • Ağırlık: 10 gram

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİLVER
Ana Renk
SİLVER
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP CR2025 BOY 3V LİTYUM DÜĞME PİL 5'Lİ KART
Ağırlık (gr)
14 GR
Orıjınal Renk
SİLVER
Marka
GP BATTERIES
Henüz yorum yok