GoPro Chesty Performans Göğüs Askısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

GoPro Chesty ile Aksiyonu En Üst Seviyede Yaşayın

GoPro aksiyon kameralarını göğüs hizasında sabitleyebilmeniz için tasarlanan GoPro chesty mount, aksiyonun tadını çıkarırken şaşırtıcı fotoğraf ve videolar yakalamanıza imkân tanır. Bir bağlantı parçası olarak tanımlanan GoPro performance chest mount, tırmanıştan kürek sporlarına, dağcılıktan motokrosa ve kayağa kadar pek çok ekstrem sporda baş hizasından daha alçakta çekim yapmanızı mümkün kılar.

Aksiyonun Ortasında Bile GoPro’nuz Güvende

GoPro chesty performance chest mount, spor esnasında aksiyon kameranızı güvenle sarar. Kayıtlarınızı izlediğinizde veya sevdiklerinizle paylaştığınızda aksiyonun tamamen içinde hissetmeniz için geliştirilen aksesuar sayesinde kayakta daha fazla baton, kol ve diz; sörfte daha fazla deniz ve su damlaları görebilirsiniz.

Sıra Dışı Bakış Açısıyla Sürükleyici Görüntüler

GoPro chesty performance kullanıldığında aksiyon kameranız baş seviyesinden daha aşağıdaki bir açıda çekim yapar. Ekipmanların ve vücudun kadraja daha çok yansımasına neden olan çekim açısı sayesinde sürükleyici görüntüler ortaya çıkar.

Her Vücut Tipine Uygun Göğüs Askısı

GoPro chesty chest harness, hafif ve esnek materyallerden üretilen kaliteli yapısıyla tüm vücut tiplerine kolaylıkla uyum sağlar. 45 kg ve üzerindeki gençler ve yetişkinlere uygun olarak tasarlanan model kışlık ceketlerle de kullanılabilecek yapıdadır.

Konforlu Kullanıcı Deneyimi

Yastıklı ve nefes alabilen bir yapıya sahip olan GoPro chesty, tüm performans sporlarında rahatlıkla kullanılır. Ürünün esnek yapısı yastıklı askılar ile bir araya geldiğinde model kullanıcıyı rahatsız etmez ve özgür hareket kabiliyeti sunar. Kameranın güvende olmasını sağlayan ürün, konforlu kullanıcı deneyimine de katkıda bulunur.

Pratik Açma Kapama Performansı

Ürün özel tasarlanmış bir tokaya sahiptir. Pratik şekilde açılıp kapanabilen toka, elinizde eldiven olduğunda bile kolayca takılıp çıkarılabilir. Model tüm GoPro kameralarla uyumludur.

Eller Serbest Footage Çekimi

Aksiyonu kafa bandı üzerinden yapılan çekimlere göre daha farklı boyutlarda yakalamanızı sağlayan GoPro chesty performance, eller serbest footage çekimi yapmak için idealdir. Karma Grip ile sürükleyici görüntülere imza atmanıza yardımcı olan ürün, her aktivite sırasında güvenle kullanılabilecek hafif yapısıyla beğeni kazanır.


GoPro Performans Göğüs Askısıyla Aksiyonun İçinde Kalın

GoPro Chesty, aksiyon kameranızı güvenli bir şekilde taşırken, deneyiminizi farklı bir açıdan görüntülemenizi ve sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlar. Bütçe dostu bir fiyat yaklaşımıyla piyasaya sunulan ürün, dört dörtlük bir kullanıcı deneyimi sunar.

Teknik Özellikler

  • Renk: Siyah
  • Taşıma: 45 kg ve üstü
  • Uyumluluk: Tüm GoPro modelleri

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.