Godox TT685(C) TTL Flaş

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AK ELEKTRONİK TİCARET LTD.ŞTİ.-137234

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Canon TTL İçin Tam Destek

Godox TT685, dahili 2,4 GHz radyo sistemi ve yüksek senkronizasyon hızıyla Canon TTL için tam destek sunar. Pratik kullanımıyla dikkat çeken ürün, detaylı ışıklandırma imkânı tanır.


Verimli Işık Aygıtı

Godox TT685C flash, makineye entegre edildiğinde 197 inç gibi güçlü bir rehber sayı, -7 ilâ +90° aralığında eğilme ve 360° dönme olanağıyla oldukça verimli bir ışıklandırma aygıtıdır. Godox TT685(C), TTL özellikli bir flaş olarak kablosuz şekilde çalışabilen uygulayıcı ya da uygulatıcı birim olarak da görev yapabilir.

Entegre Radyo Sistemiyle Kablosuz Tetikleme

Üründe kablosuz tetiklemeyi mümkün kılan 2,4 GHz X radyo sistemi bulunur. 328 inç alan ile çok yönlü aydınlatma deneyimine imza atan flaş, 32 kanal ve beş grup kablosuz sunar. Model opsiyonel X serisi vericiyle birlikte kullanıldığında daha detaylı ayarlar yapmanızı da mümkün kılar.

Optik Uygulayıcı ve Uygulatıcı İletişim

Model başka standart flaşlarla çalışmanızı sağlayan optik uygulayıcı ve uygulatıcı iletişime sahiptir. Opsiyonel bir FT serisi uzaktan kumanda seti kullandığınızda, flaşın güç ayarları üzerinde kablosuz kontrole sahip olabilirsiniz. Üründe tetikleyici veya makineye kablolu şekilde bağlanabilmeniz için 3,5 mm giriş vardır.

Hızlı Yenilenme Süresiyle Seri Çekim İmkânı

Godox TT685C flash, 0,1 ilâ 2,6 saniye aralığındaki yüksek yenileme hızıyla çekimlerinize hız kazandırır. 100 metreye mesafeye kadar destek sağlayan ürün, bir tepe flaşıyla ilgili tüm gereksinimleri karşılar.

Uzun Süre Etkili Kullanım

4 adet AA alkalin pil ya da şarj edilebilir NiMH pillerle çalışabilen model sizi yarı yolda bırakmaz. Ürünün üst kısmında yer alan şeffaf reflektör, ışığın dokusunu yumuşatır ve doğal ışık görünümüne katkıda bulunur.

Ergonomik Tepe Flaşı

Hem amatör hem de profesyonel kullanıcılar için tasarlanan cihaz, TTL özelliğiyle tüm ayarları otomatik olarak yapar. Hareketli objeler için HSS, otomatik çekimler için TTL ve profesyonel çekimler için Manuel modda kullanılması önerilen Godox TT685, kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşır.

Kullanıcı Dostu Fiyat Avantajı

Godox TT685C fiyat aralığı, modeli fotoğrafçılıkla ilgilenen herkes için ulaşılabilir kılar. Her ortamda pratik şekilde kullanabileceğiniz ürün, en karanlık ışık ortamlarında bile net görüntüler elde etmenize yardımcı olur.

Teknik Özellikler

 • Pozlama: Manuel, TTL
 • Kapsam: 14–200 mm, tam kare
 • Zoom kafası: 20 – 200 mm, tam kare
 • Uygulayıcı zaman modu: Anlık
 • Flaş süresi: 1/300 – 1/20000 saniye
 • Makine dışı terminal: 3,5 mm
 • Döndürme kafası: 360°
 • Yenilenme süresi: 0,1 ilâ 2,6 saniye
 • Flaş hazır göstergesi: Var
 • Kablosuz iletişim: 32 kanal
 • Kablosuz gruplar: Beş grup
 • Boyutlar: 76,0 x 64,0 x 190,0 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 410 g (pil hariç)
 • Güç kaynağı: 4 x AA alkalin pil, doldurulabilir NiMH pil
 • Sekme kafası: -7°ile +90°
 • Canon Uyumlu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.