Dji RS2 PRO Combo Gimbal Sabitleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gelişmiş İş Akışları İçin Combo Set

Dji RS2 PRO, çekim süreçlerini daha efektif hâle getirmek amacıyla birkaç ek aksesuar paketiyle birlikte satışa sunulan bir üründür. Set ortamında yüksek verim sağlamak için kullanabileceğiniz Dji Ronin RavenEye iletim sistemi sette yer alan eklentilerden biridir. Söz konusu sistem gimbal üzerinden 1080p video aktarımına olanak sağlar.

Güçlü Motor ve Ekstra Aksesuarların Birleşimi

Dji RS2 PRO Combo, %20 daha güçlü motorlar ile çalışır. Set verimliliğini artıran yüksek motor gücü, 12 saatlik çalışma süresi ve pakette bulunan ekstra aksesuarlarla birleşince benzersiz sonuçlar elde edersiniz. Odak motoru, telefon sabitleyici, üç adet HDMI kablosu ve iki adet odak dişlisi, gimbal set içeriğinde bulunan diğer unsurlardır. 

Hafif Yapı, Ergonomik Kullanım

Dji Ronin RS2 PRO, ergonomik kullanım avantajıyla kullanıcıların karşısına çıkar. Hafif yapısı sayesinde teknoloji tutkunlarından tam not alan ürün, karbon fiber kollarla işinizi oldukça pratikleştirir. Kullanım ve taşıma kolaylığı vadeden gimbal, set profesyonellerinin gözde modellerinden biridir. Makine uzun süreli mesailerde bile optimum performansını muhafaza eder.

Geniş Kamera ve Lens Seçkisi

Dji RS2 Gimbal PRO Combo, çok sayıda farklı kamera ve lens ile uyumlu biçimde kullanılabilir. ALEXA Mini LF, Sony a75 III, Blackmagic Pocket 6K ve Canon 1D X Mark III gibi kamera çeşitleriyle üstün performansın kapısını aralayan ürün, çekim sürecini son derece pratik hâle getirir. Gimbal ile farklı kameraları kullanabilmeniz yaptığınız işin kalitesini olumlu etkiler.

Üstün Şarj Teknolojisi Sizi Yarı Yolda Bırakmaz

Dji RS2 Gimbal Stabilizer PRO Combo, üstün şarj teknolojisinin yardımıyla sizi asla yarı yolda bırakmaz. 12 saat çalışma süresiyle tüm işlerinizi tamamlamanızı sağlayan model, 1,5 saatte tamamen şarj edilebilir. 24 W gücündeki şarj adaptörü hızlı şarjı destekler ve USB Type-C aracılığıyla kolayca bataryaya bağlanır.

Görüntü Asistanı: Ronin Uygulaması

Gimbal ile birlikte gelen bileşenlerden biri de Ronin uygulamasıdır. Hızlandırma ve panoramik çekim avantajlarını kamera yolu yaratma özelliğiyle bir arada sunan uygulama, gimbal ile akıllı telefon arasında kurulan bağlantıda takibi kolaylaştırır. RavenEye aktarım sisteminin ActiveTrack özelliği ise çekim alanındaki nesnelerin canlı görüntüsünü dokunmatik ekrana aktarır.

Yakınlaştırma Lenslerinden Yararlanın

100 mm’ye kadar zoom lenslerinden yararlanmanız amacıyla geliştirilen gimbal, akıcı hareket elde etmek için torkun dönüş hızını artırır. Netlik, pürüzsüzlük ve gelişmiş stabilizasyon yaratan model, ilgili işlemlerin hepsini gerçekleştirirken Dji Titan Stabilizasyon algoritmasına başvurur.  

Dayanıklı Taşıma Çantası

PRO Combo Gimbal, özel parçaları ve temel bileşenleri yerleştirmeniz için üretilen özel taşıma çantasıyla birlikte satışa sunulur. Bir adet mini tripodun da dahil olduğu satış paketinde Manfrotto plus Arca-Swiss montaj sistemi mevcuttur. Bunların yanı sıra RS2 PRO’nun her eksenine bir eksen kilidi yerleştirilmiş durumdadır.

Teknik Özellikler 

 • Taşıma kapasitesi: 4,5 kg
 • Plakalar dahil, gidon hariç ağırlık: 1177 g
 • Boyutlar: 410 x 260 x 195 mm
 • Batarya ömrü: 12 saat
 • Batarya kimyası: LiPo
 • Batarya gücü: 30,03 Wh
 • Pil kapasite değeri: 1950 mAh
 • Tam dolu şarj süresi: 1,5 saat
 • Pil voltajı: 15,4 VDC
 • Bluetooth 5,0: Var
 • RSA: 2 adet
 • USB-C: 3 adet
 • Eksen sayısı: 3 (Pitch, Roll, Yaw)
 • Soğuk pabuç montajı: Var
 • Çalışma frekansı: 2,4-2,48 GHz
 • Gimbal çalışma sıcaklığı: -20°C - 45°C
 • Üretim materyalleri: Karbon fiber, alüminyum, plastik
 • Pan ekseni kontrolü: 360° daimi dönüş
 • Şarj adaptörü: 24 W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.