Dji RS2 Gimbal Sabitleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kompakt, Hafif ve Esnek

Uzman ekipler tarafından yeniden tasarlanan Dji RS2, karbon fiber kollara sahiptir. %25 daha hafif ve kompakt yapıdaki ürün, daha uzun çalışma sürelerinde bile daha fazla yükü kontrol edebilir. Ayrıca modelin tutma sapının daha kısa olması kullanımı hatırı sayılır seviyede kolaylaştırır. 

Güçlü Motor, Yüksek Pil Kapasitesi

Dji RS2 Gimbal, %20 daha güçlü motorlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Çekim sürecinden yüksek verim elde etmenizin önünü açan gelişmiş motor gücü, 12 saatlik çalışma süresiyle birleşince ortaya harika sonuçlar çıkar. Cihaz çalışma süresi ve gücü açısından beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir. 

Kamera ve Lens Uyumluluğu İşinizi Kolaylaştırır

Blackmagic Pocket 6K ve Canon 1D X Mark III başta olmak üzere birçok farklı kamera ve lens türünü destekleyen Dji RS2 fiyat performans açısından oldukça işlevsel bir sabitleyicidir. Ürünün çeşitli kameralarla entegre kullanıma uygun biçimde tasarlanması kullanıcı deneyimini bambaşka bir noktaya taşır. 

Renkli LCD Ekran Hiper Geçiş İmkânı Sağlar

Gimbal, Dji RS2 combo modelinde olduğu gibi, dokunmatik renkli LCD ekranı aracılığıyla hiper geçiş imkânı sağlar. Daha çok pürüzsüzlük elde etmek amacıyla geliştirilen yenilikçi sabitleme algoritması Dji Titan ise akışkan hareket yaratmak için torku artırır. Ayrıca SuperSmooth özelliğini de devreye sokabileceğiniz yazılım, 100 mm’ye kadar yakınlaştırma lenslerinden faydalanmanızı mümkün kılar. 

Ronin Uygulamasının Avantajları

Cihaza eşlik eden Ronin uygulamasının birçok farklı avantajı mevcuttur. Hızlandırma ve panoramik çekim özelliklerine ek olarak uzay ve zamanı döndürmek gayesiyle yuvarlanma hareketini hiper geçiş ile tek potada eriten uygulama, tekrarlanabilir bir kamera yolu hareketi yaratmanıza da ön ayak olur. Track fonksiyonu ise sıra dışı koreografiler meydana getirmek için idealdir. 

Detaylı Paket İçeriği

Dji RS2 Gimbal Sabitleyici, detaylı paket içeriğiyle profesyonellerden tam not alır. İki adet hızlı çıkarma plakasına bünyesinde yer veren çift katmanlı Manfrotto plus Arca-Swiss montaj düzeneğinin tercih edildiği gimbal, kameranızı en iyi şekilde dengelemek için her eksende bir kilide sahiptir. Böylece kilitleri teker teker açarak ideal denge ortamı yaratabilirsiniz. 

Üstün Şarj Özellikleri

Paket içeriğindeki parçalardan biri olan tutma koluna sabitleyebileceğiniz pil kartuşu üzerinde 12 saat çalışabilen gimbal, USB Type-C bağlantısı vasıtasıyla şarj edilebilir. Pili şarj etmek istediğinizde tutma kolu makineden tamamen çıkarılabilir. 24 W hızlı şarjı destekleyen batarya yaklaşık 1,5 saatte tamamen dolu hâle getirilebilir. 

Özel Aksesuarlar İçin Montaj Kolaylığı

RS2 Gimbal, özel aksesuarlar için montaj kolaylığı vadeder. Elektrik kontaklı iki RSA bağlantı noktası ve NATO montajı ürünün kurulumunda işlevsellik yaratan parçalardır. Gimbal ayrıca odak tekerleği, döner kavramalı çift sap ve araba, vinç ya da kaydırıcıya bağlanmayı mümkün hâle getiren evrensel montaj ekipmanını da kullanıcılarla paylaşır.

Teknik Özellikler 

 • Taşıma kapasitesi: 4,5 kg
 • Plakalar hariç ağırlık: 960 g
 • Boyutlar: 260 x 265 x 70 mm
 • Batarya ömrü: 12 saat
 • Batarya türü: LiPo 4S
 • Batarya gücü: 30,03 Wh
 • Pil kapasite değeri: 1950 mAh
 • Tam dolu şarj süresi: 1,5 saat
 • Şarj sıcaklığı: 5°C - 40°C
 • Bluetooth 5,0: Var
 • USB-C: Var
 • Mobil sistem gereksinimi: iOS 11 veya üzeri ve Android 7,0 veya üzeri
 • Soğuk pabuç montajı: Var
 • Çalışma frekansı: 2,4-2,48 GHz
 • Gimbal çalışma sıcaklığı: -20°C-45°C
 • İletim gücü: <8 dBm
 • Pan ekseni kontrolü: 360° daimi dönüş
 • Şarj adaptörü: 24 W


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.