Dji Osmo Pocket Şarj Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Modern Tasarımıyla Yenilikçi Bakış

Dji Osmo Pocket şarj çantası, şık tasarımıyla tarzınıza yenilikçi bir bakış açısı getirir. Modern çizgiler eşliğinde üretilen şarj çantası, görenleri kendisine hayran bırakır.

Saklama ve Şarj Etme Özelliği Bir Arada

Dji Osmo Pocket şarj çantasını kullanarak kameranızı güvenli bir şekilde saklayarak taşıyabilirsiniz. Bu saklama esnasında kameranızı şarj da edebilirsiniz.

Kompakt Yapısı Sayesinde Kolay Kullanım

Kapağını çevirerek kolayca açıp kapatabileceğiniz şarj çantası, size konforlu bir deneyim sunar. Kompakt yapısı sayesinde gittiğiniz her yerde rahat kullanımıyla ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözümler üretir.  

Fonksiyonel Kullanıma Uygun İç Hacim

Geniş bir iç hacme sahip olan Dji Osmo Pocket şarj çantası, fonksiyonel özelliğiyle işlerinizi kolaylaştırır. Şarj çantasının içerisine kameranızın yanı sıra, iki adet akıllı telefon adaptörü, iki adet mikroSD kart ve dört adet ND filtresi koyarak kullanabilirsiniz.

Kuvvetli Pil Gücü ile Muhteşem Deneyim

1500 mAh pil gücü sayesinde muhteşem bir performans sunarak kameranız ile çok daha uzun çekimler yapmanıza olanak tanır. Ayrıca bu şarj çantasını hareket halindeyken bile kullanabilirsiniz.

Powerbank Özelliğiyle Teknoloji Yanınızda

Dji Osmo Pocket şarj çantası, prizin olmadığı yerlerde kameranız için tam olarak bir powerbank görevi görür. Bu özelliği sayesinde istediğiniz her yerde gönül rahatlığı ile çekimler yapabilirsiniz.

Osmo Pocket Kamera ile Muhteşem Uyum

Bu şarj çantası, Osmo Pocket Kamera ile kusursuz bir uyum içinde çalışır. Eğer ilk kez kullanıyorsanız; kullanmaya başlamadan önce, Dji Mimo uygulamasını çalıştırarak Osmo Pocket kameranızı güncellemeniz gerekir. Bunun dışında farklı bir cihazı şarj etmek için önerilmez.

Dayanıklı Malzeme Yapısıyla Üstün Koruma

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Dji Osmo Pocket şarj çantası, uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Dayanıklı yapısıyla darbelere ve çarpmalara karşı üstün koruma sağlar.

Teknik Özellikler

  • Boyut: 47.9 x 147 mm
  • Ağırlık: 169 g

Teknik Özellikler

Renk
GRİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ OSMO POCKET ŞARJ ÇANTASI
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Henüz yorum yok