Sony A7C Gövde - Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dünyanın En Küçük Tam Çerçeve Kamerasıyla Tanışın

Sony A7C Gövde Full Frame Fotoğraf Makinesi, hem her türlü fotoğraf ve video oluşturmak için yüksek performans sunan hem de her yere kolayca götürülebilecek kadar kompakt bir ürün arayışında olanlar için harika bir cihazdır. APS-C gövdelerine benzer bir tasarıma sahip  dünyanın en küçük ve en hafif gövdeli makinesinde, tam çerçevenin tüm gücü ve performansı yer alır. BIONZ X görüntü işlemcisi, ISO 50-204800'den artırılmış hassasiyet, UHD 4K video kaydı ve hareketli nesneler için geliştirilen 10 fps en yüksek sürekli çekim hızı ile birlikte Sony Alpha 7C, tam çerçeve kameranın yapabileceklerine ilişkin normları yeniden tanımlar. 

Yeteneklerinizi Yüksek Kalitede İfade Edin

Sony A7C Full Frame özellikleri ile küçük ve hafif tasarımın avantajlarını birlikte yaşatır. Kompakt boyutuna rağmen tam çerçeve fotoğraf makinesinden elde edebileceğiniz yüksek performansı sunar. Hem fotoğraflar hem de videolar için sunulan 693 aşama ve 425 kontrast algılamalı AF sistemi, kesintisiz deklanşör ve değişken açılı monitörü sayesinde her anı kaçırmadan yakalamanıza izin verir. Yapay zekâ tabanlı Nesne Tanıma algoritması, hareketli  nesnelerde bile kesintisiz netleme sağlayarak tüm görüntüleme kabiliyetlerinizi bir üst seviyeye taşır.

Tüm Ayrıntıları Yakalayan Üstün Performans

Sony A7C’nin arkadan aydınlatmalı Exmor R CMOS sensörü, gürültüyü en aza indirmek ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar veya videolar sunmak için BIONZ X görüntü işlemcisi kullanır. 24,2 megapiksel tam kare sensör, geniş dinamik aralığı sayesinde gölge ve parlaklık arasında mükemmel geçişler yaratarak olağanüstü doğal dokular oluşturur. Gözün gördüğü en küçük ayrıntıları bile yakalamaya yardımcı olan kamera, tam çerçeve sensörün geniş dinamik aralığını kullanarak UHD 4K video kaydı sağlar.

Sokak Fotoğrafçılığına Özendiren Hafif Tasarım

Sony A7C, diğer tam çerçeve FE fotoğraf makinelerinden daha küçük ve değiştirilebilir lens sistemi sayesinde turist ve sokak fotoğrafçılığı için idealdir. Tam çerçeve performansından ödün vermeden FE 28–60 mm F4–5.6 lens ile tasarlanan Alpha 7C’nin ön kadranı, kumanda kolu ve diğer manuel kolları da daha hafif olması için optimize edilmiştir.

Loş Işıklı Ortamlarda Etkileyici Görüntüler

Sony A7C Gövde Full Frame Fotoğraf Makinesi, ISO 100’den ISO 51200’e kadar genişletilebilir aralıkta çalışarak, yüksek değerlerde kullanılabilir görüntüler yakalar. Gürültü azaltma özellikleri sayesinde en karanlık ortamlarda bile görüntünün ayrıntılarını aslına yakın bir şekilde yakalayabilirsiniz.4K Video Yeteneklerinizi Geliştirin

Sony Alpha 7C Gövde, yalnızca tam çerçeve sensörle mümkün olan 60 kata varan hızlı çekim ve 5 kata varan ağır çekim Full HD videolar yakalar. Sanatsal yeteneklerinizi geliştirmek için rutin görüntülerinize heyecan katmanızı sağlar.


Film ve Vloglarınızı Kurgulayın

Farklı açılardan kolayca çekim yapabilmeniz için üst panele yerleştirilen MOVIE butonu, kendi film ve vloglarınızı kolayca yaratmanızı sağlar. Akıllı telefonlara uyum olması için dikey yönde işlenen verileri ekstra düzenlemeye ihtiyaç olmadan doğrudan sosyal medyada kullanabilirsiniz.

Tek Adımda Dünyaya Açılın

Sony A7C Gövde Full Frame Fotoğraf Makinesi ile çektiğiniz vlogları, selfieleri, fotoğrafları ve diğer videoları Wi-Fi aracılığıyla akıllı telefon ve tabletlerle eşleştirerek dünyanın her yerinde paylaşım yapabilirsiniz. Ayrıca, Imaging Edge Mobile uygulamalarıyla fotoğraf makinesinin deklanşörünü ve video kaydı başlatma ve durdurma işlevini uzaktan yönetebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Sony
 • Model: A7C Gövde
 • Kamera Biçimi: Tam Çerçeve
 • Maksimum Çözünürlük: 6000 x 4000
 • En Boy Oranı 1:1, 3:2, 4:3, 16:9
 • Piksel: Gerçek: Etkili: 24,2 Megapiksel / 25,3 Megapiksel
 • Vizör Tipi: Elektronik
 • Görüntü Sabitleme: Sensör Kaydırma, 5 Eksenli
 • Monitör Tipi: Eklemli Dokunmatik Ekran LCD
 • Sensör Boyutu 35,6 x 23,8 mm
 • Sensör Tipi: CMOS
 • Bit Derinliği 14-Bit
 • Odak Türü: Manuel ve Otomatik Odaklama
 • Görüntü Dosyası Biçimi: JPEG, Ham
 • Bağlantı: Bluetooth, Wi-Fi
 • Ağırlık: 509 gr
 • Boyutlar: 124 x 71,1 x 59,7 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.