Sony A7 Mark III Body Aynasız Full Frame Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her An Çekime Hazır Fotoğraf Makinesi

Sony A7 III Body aynasız fotoğraf makinesi, son teknoloji arkadan aydınlatmalı full frame CMOS sensörüne sahiptir. Hızlı yanıt, yenilenmiş görüntüleme teknikleri, dayanıklılık ve kolay kullanım gibi avantajlara sahip olan makine, istediğiniz sahneleri sizin gözünüzden ölümsüzleştirir.

Sony A7 III Body ile Kontrol Sizde

Sony A7 Mark 3 Body ISO 100 – 51200 hassasiyet ve 24,2 MP çözünürlük sunan kompakt gövdesiyle çekim sırasında tüm kontrolü size bırakır. Son derece yüksek hassasiyette sabitlemeyle beş tür fotoğraf makinesi titreşimini telafi eder. Sony A7 III, cayro sensörler ve algoritmalar aracılığıyla 5,0 kademeli deklanşör hızıyla olağanüstü bir performans sergiler.

Sıra Dışı İşleme Alanı Hızı

Modelde Exmor R CMOS sensörün en yeni versiyonu olan BIONZ X görüntü işleme motoru kullanılır. Ön uç LSI ile birleştirilen işleme motoru, 1,8 kat yüksek veri işleme kapasitesi ve iki kat yüksek veri okuma hızı sunar. 35 mm full frame CMOS görüntü sensörü aynı zamanda ışık toplama verimliliğini de artırır ve devre ölçeğinin genişlemesine yardımcı olur.

İyileştirilmiş Görüntü Kalitesi

Sony A7 Mark III body, Alana Özel Gürültü Engelleme ve Ayrıntı Üretimi teknolojileriyle bir yandan yakaladığınız görüntüdeki tüm ayrıntıları korurken bir yandan da gürültüyü engeller. Ürün, fotoğraflarda ISO 50 – 204800’e kadar genişletilebilen hassasiyet ve orta yüksek hassasiyet aralıklarındaki güçlü performansıyla görüntü bozulması ya da gürültü endişeleri tamamen ortadan kaldırır.

İncelikli Tonlamayla Mükemmel Görüntüler

Üründe kullanılan CMOS sensör ve gölgeden aydınlığa tonlama yapan görüntü işlemcisi sayesinde düşük hassasiyette yaklaşık 15 duraklı dinamik aralık elde edilir. Yaratıcılığınızdaki sınırlamaları ortadan kaldıran dinamik aralık sayısı, aslına en uygun renk üretimini garanti altına alır. Daha doğal renk üretimi performansıyla yakalanan gerçekçi görüntüler, fotoğraf kalitesini üst seviyeye çıkarır.

Zengin Veri Formatı

Üründe daha doğal ve düzgün tonlamayı mümkün kılan BIONZ X görüntü işlemcisi bulunur. 16 bit formundaki ön uç LSI görüntü işleme sinyaliyle birleşen görüntü işlemcisi, 14 bit RAW veri çıkışıyla dikkat çeker. 4D Focus AF performansıyla öngörülemeyen hareketlere sahip görüntüler bile yakalanabilir. Üründe görüntü alanının neredeyse %93’lük bir kısmını dahil eden 693 aşama algılamalı AF noktası vardır.

Portre Çekiminde Devrim

Sony A7 Mark III body, Eye AF çekiminde hızlı, etkili göz algılama ve takip performansı için AF-C moduna sahiptir. Yüz kısmen gizlendiğinde, aşağıya doğru bakıldığında ve arkadan aydınlatma olduğunda bile unutulmaz portrelere aracılık eden makine sadece nesneleri değil, gözleri de sürekli olarak takip eder ve çarpıcı görüntülere imza atar.

Üst Düzey Kullanıcı Deneyimi

Sony A7 Mark 3 fiyat seçenekleri, ürünün olağanüstü yeteneklerinin farklı profillerdeki profesyonellere ve kullanıcılara ulaşmasına yardımcı olur. Anında ve kolay netleme sunan LCD ekran, yüksek çözünürlüklü XGA OLED Tru-Fİnder, Bluetooth ile konum bilgisi bağlantısı, 4K video çekimi ve daha birçok özellikle donatılan makine üst düzey kullanıcı deneyimi için ideal bir üründür.

Teknik Özellikler

  • Sensör tipi: 35 mm full frame Exmor R CMOS
  • Efektif piksel sayısı: 24,2 MP
  • Objektif uyumluluğu: Sony E mount lens
  • Hassasiyet: ISO 100 – 51200 (ISO 50 – 204800 genişletilmiş)
  • Monitör: 7,5 cm TFT LCD
  • Pil ömrü: 610 çekime kadar (vizör), 710 çekime kadar (LCD)
  • Boyutlar: 95,6 x 126,9 x 73,7 (Y x D x G) mm
  • Ağırlık: 650 g (pil ve bellek kartı dahil)
  • Kablosuz bağlantı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.