Kodak Pixpro WPZ2 / 16 MP 4x Zoom Su Altı Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Su Altında Özgür Hisseden Ruhlara 

Karada olduğu kadar su altında da oldukça dayanıklı şekilde tasarlanan Kodak WPZ2/4x Zoom, 15 metreye kadar su geçirmez özelliği ile maceracı ruha sahip kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelir. Suyun içinde, karada hatta hareket halindeyken mükemmel kalitede fotoğraflara sahip olmanızı sağlar.

Darbelere Dayanıklı Yapı

Kodak WPZ2/4x Zoom su altı fotoğraf makinesi 2 metreye kadar darbelere dayanır. Böylece çarpma ve düşme durumlarında endişelenmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda toz geçirmez özelliği ile en zorlu şartlarda dahi sizi mutlu etmeyi başarır.

4X Optik Zoom ile Her Şey Daha Yakın

Hayatı daha yakından takip isteyenler için tasarlanan 4x optik zoom özelliği ile uzakları çok daha yakın yapar.

Fotoğraflarınızı Özgür Bırakın

Kodak WPZ2/4x Zoom su altı fotoğraf makinesi, 16 MP Bsı Cmos ile dilediğiniz görüntüde en gerçekçi ayrıntıyı yakalamanızı sağlar. Çekimlerinizi yaptıktan sonra dilediğiniz kadar yakınlaştırabilir ve kırpabilirsiniz. Netliğinden ve detaylarından hiçbir şey kaybetmez.

Yüksek Kaliteli Videolar Hep Seninle

WPZ2/4x Zoom 1080p HD videosu ile anılarınızı en canlı haliyle sizin için kaydeder. Dilediğiniz her yerde, istediğiniz her zaman yolculuklarınıza tat katar.

Akıllı Cihazınıza Kablosuz Bağlanır

Kodak WPZ2/4x Zoom Wi-Fi bağlantısı sayesinde akıllı cihazınıza kolay bir şekilde bağlanır. Böylece hareket esnasında bile yaptığınız çekimleri arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlar.

LCD Ekranı ile Gözünüz Hep Çekimlerinizde

Kodak WPZ2/4x Zoom 2,7 inç 230K LCD ekranı ile çekimlerinizi rahatlıkla kontrol edebilmenize olanak tanır. Çekim esnasında izleme imkanının yanı sıra, zoom yapabilme, silme gibi işlemlerin de yapılması sağlanır.

Şarj Edilebilen Pil

Şarj edilebilir li-ion pili ile dilediğiniz zaman fotoğraf makinenizi şarj etmenizi ve tekrar kullanıma hazır hale getirmenizi sağlar.

Özellikler

  • Ebat: 95x63x25m
  • Su Geçirmez: 15 Metreye Kadar
  • Zoom: 4x Optik Zoom
  • Görüntü Kalitesi :16 MP BSI CMOS Sensör
  • Video Görüntü Kalitesi: 1080p Full HD Video
  • Batarya: Li-Ion

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.