Dji Mini 2 Pervane 4’lü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

4`lü Pervane

Dji Mini 2 için özel tasarım olan bu kompakt pervanelerin amacı, daha sessiz uçuşun yanı sıra drone uçuşunda istikrarlı bir ivme kazandırmaktır.

Pervane ve Drone İlişkisi

Drone çalışma prensibine göre, ana gövdede bulunan motor üzerine takılan pervaneler, droneun hareket etmesini sağlayarak kaldırma kuvveti oluşturur. Dji Mini 2 pervane, droneun havalanmasını ve kendi ekseni etrafında ya da başka yönlere hareket etmesini ve rahatlıkla iniş yapmasını sağlar.

Dji Mini 2 Pervane Çalışma Sistemi

Dji Mini 2 pervane yapısına göre karşılıklı olan iki pervane saat yönüne dönerken diğer iki karşılıklı pervaneler ise saat yönünün tersi yönünde dönmektedir. Pervanelerin farklı yönde dönmesi ile tork, yani döndürme kuvvetini dengeleyerek kendi ekseni etrafında dönme açısı sabit kalmış olur.

Dji Mini 2 Pervane 4’lü Kullanım Talimatı

Pervane değişimini belirtilen talimatları izleyerek yapmanız önemli. Pervaneleri değiştirirken aynı pakette bulunan pervaneleri kullanmanız ve paketteki vidaları da değiştirmeniz gerekir.

Özellikler

  • Dji Mini 2 Pervane 4’lü, 2 Çift Pervane ve 12 Adet Vida İçermektedir.
  • Dji Mini 2 Pervanelerin Her Biri 0,6 Gram Ağırlığındadır.
  • Dji Mini Pervanelerin Çap ve Aralık Boyutları 119,38×66,04 mm Ölçülerindedir.
  • Dji Mini 2 Pervane 4’lü, Dji Mini 2 ve Dji Mini SE ile Uyumluluk Gösterir.
  • Dji Mini 2 Pervane 4’lü orijinal Kutusunda Gelmektedir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.