Dji Mavic Air 2 Düşük Gürültülü Pervane Takımı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Dji Mavic Air 2 ile Uyumlu Tasarım

Yeni nesil drone pervanesi olarak dikkat çeken pervane takımı, Dji Mavic Air 2 model drone ile tam uyumlu olup drone’dan daha fazla verim alınmasını sağlarken aynı batarya ile daha uzun süreli uçuş sağlar.

Ekstra Sessiz Çalışma Prensibi

Düşük gürültülü çalışma prensibi ile fark yaratır. Drone’ununu daha sessiz bir şekilde uçurmak isteyen kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar.

Daha Az Güç Tüketimi Avantajı

Her bir kanat için yüzde 10 oranında daha yüksek verimlilik sunan yeni nesil aerodinamik tasarım sayesinde drone pervane takımının toplam enerji tüketimi minimuma iner. Bu sayede pil ömrü korunurken drone daha fazla uçurulabilir.

Onaylanmış Hassas Dinamik Denge 

Uluslararası standartların belirlenmesini sağlayan ve pervanelerin kalitesi hakkında bilgi veren Hassas Dinamik Denge (HDL) testini başarı ile geçmiş olan pervaneler, uzun süre yüksek performans vadeder.

Katlanabilme Özelliği ile Kolay Depolama

Zahmetsizce katlanabilen pervanelerden meydana gelen Dji Mavic Air 2 pervane takımı, kolay taşıma ve kolay saklama avantajları sunar. Bu sayede pervane takımını her zaman yanınızda taşıyabilir, ihtiyaç duyduğunuz anda daha sessiz uçuşlar yapabilirsiniz.

Kolay Deforme Olmayan Dayanıklı Yapı

Dayanıklılığı ile bilinen ve çelikten çok daha sağlam olan karbon fiber malzemeden üretilen Dji Mavic 2 drone pervane takımı, yoğun kullanımda dahi kolay deforme olmaz, uzun süre kullanım ömrünü korur.

Yüksek Kaliteli Yedek Pervane

Dji Mavic Air 2 için neredeyse tamamen gürültüsüz çalışan bir pervane takımı olmasının yanı sıra yüksek kaliteli bir yedek parça olarak da tercih edilebilir.

Kolay Montaj Avantajı 

Hemen herkese hitap eden kolay montajı sayesinde gürültüsüz pervane takımını hemen drone’unuza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Malzeme: Karbon Fiber
  • Uyumluluk: Mavic Air 2
  • Pervane Çapı × Diş Aralığı: 18,3 × 9,7 cm
  • Ağırlık: Her bir kanat 4,8 g

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ MAVİC AİR 2 DÜŞÜK GÜRÜLTÜLÜ PERVANE TAKIMI
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Henüz yorum yok