Dji Mavic Air 2 Düşük Gürültülü Pervane Takımı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dji Mavic Air 2 ile Uyumlu Tasarım

Yeni nesil drone pervanesi olarak dikkat çeken pervane takımı, Dji Mavic Air 2 model drone ile tam uyumlu olup drone’dan daha fazla verim alınmasını sağlarken aynı batarya ile daha uzun süreli uçuş sağlar.

Ekstra Sessiz Çalışma Prensibi

Düşük gürültülü çalışma prensibi ile fark yaratır. Drone’ununu daha sessiz bir şekilde uçurmak isteyen kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar.

Daha Az Güç Tüketimi Avantajı

Her bir kanat için yüzde 10 oranında daha yüksek verimlilik sunan yeni nesil aerodinamik tasarım sayesinde drone pervane takımının toplam enerji tüketimi minimuma iner. Bu sayede pil ömrü korunurken drone daha fazla uçurulabilir.

Onaylanmış Hassas Dinamik Denge 

Uluslararası standartların belirlenmesini sağlayan ve pervanelerin kalitesi hakkında bilgi veren Hassas Dinamik Denge (HDL) testini başarı ile geçmiş olan pervaneler, uzun süre yüksek performans vadeder.

Katlanabilme Özelliği ile Kolay Depolama

Zahmetsizce katlanabilen pervanelerden meydana gelen Dji Mavic Air 2 pervane takımı, kolay taşıma ve kolay saklama avantajları sunar. Bu sayede pervane takımını her zaman yanınızda taşıyabilir, ihtiyaç duyduğunuz anda daha sessiz uçuşlar yapabilirsiniz.

Kolay Deforme Olmayan Dayanıklı Yapı

Dayanıklılığı ile bilinen ve çelikten çok daha sağlam olan karbon fiber malzemeden üretilen Dji Mavic 2 drone pervane takımı, yoğun kullanımda dahi kolay deforme olmaz, uzun süre kullanım ömrünü korur.

Yüksek Kaliteli Yedek Pervane

Dji Mavic Air 2 için neredeyse tamamen gürültüsüz çalışan bir pervane takımı olmasının yanı sıra yüksek kaliteli bir yedek parça olarak da tercih edilebilir.

Kolay Montaj Avantajı 

Hemen herkese hitap eden kolay montajı sayesinde gürültüsüz pervane takımını hemen drone’unuza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Malzeme: Karbon Fiber
  • Uyumluluk: Mavic Air 2
  • Pervane Çapı × Diş Aralığı: 18,3 × 9,7 cm
  • Ağırlık: Her bir kanat 4,8 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.