Dji Mavic Air 2 Batarya Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çift Fonksiyonlu Batarya

Dji mavic air 2 batarya şarj cihazı hem pillerin hem de uzaktan kumandanın şarj edilmesinde kullanılabilir.  Bu sayede aynı cihazı iki farklı amaç için kullanabilirsiniz. 

Hızlıdan Daha Hızlı Şarj Eden Batarya

Dji mavic air 2 batarya şarj cihazı, hızlı bir şarj deneyimi sunar. Toplam 38 W olan çıkış gücü, uçuş pilleri ve uzaktan kumandayı mümkün olan en kısa sürede şarj eder.

Farklı Volt Çıkışları 

 Mavic air batarya 13,2 V ya da 12,6 V çıkışlara sahiptir. Ayrıca 5 V, 2 A USB çıkışları da mevcuttur. Bu çeşitlilik pratik kullanım olanağı sunar.

Diğer Cihazlar ile Uyumlu

Dji batarya şarj cihazı USB kablolar ile akıllı telefon ya da tablet gibi cihazların şarj edilmesi için de kullanılabilir. Böylece drone için kullandığınız şarj cihazını mobil cihazlar için de kullanabilir ve ayrı bir bataryaya ihtiyaç duymamış olursunuz.Kullanılabilir Batarya Süresi

Kullanılabilir batarya süresi hava koşullarına göre değişiklik göstermekle beraber yaklaşık 4 saattir. Bu süre oldukça uzun bir deneyim yaşamanıza imkân verir. 

Kolay Kullanım Olanağı

Dji mavic air 2 batarya şarj cihazı, bir elektrik prizine bağlanmak suretiyle kullanılır. Böylece akıllı uçuş pillerini ve uzaktan kumandayı kolayca şarj edebilirsiniz.

Farklı Arabirimler Mevcuttur

Bu şarj cihazı USB-A arabirimi ve micro USB arabirimi ile tasarlanmıştır. Bu durum farklı girişe ve çıkışa sahip cihazlar arasında bağlantı kurmayı destekler.

Teknik Özellikler

  • Giriş: 100-240 V; 50-60 Hz
  • Çıkış: 13,2 veya 12,6 V; USB ara yüzü 5 V 2 A
  • RC Şarj Süresi: (Hava Koşullarına Göre Değişir) Yaklaşık 4 Saat
  • Şarj Süresi: (Hava Koşullarına Göre Değişir) Yaklaşık 1 Saat 35 Dakika

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.