Dji FPV Combo Drone Set 1 128 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Hafıza ile Uzun Süreli Kayıt

Dji FPV Combo Drone set 128 GB hafıza kartı sayesinde uzun süreli ve keyifli kayıtlar almanız için idealdir. Zorlu noktalara bile uçurmak elverişli olan drone, 1066X Micro SD kartı sayesinde yüksek kaliteli kayıt imkânı sunar.

Üstün Manevra Yeteneği

Kompakt ve ergonomik yapıya sahip olan model, manevraları profesyonel şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Özel kontrol kumandası ile tüm el hareketlerinize uygun manevra kabiliyetleri elde edebilirsiniz.

Güvenilir Video Beslemesi

Güçlü sinyal bağlantı hızı ile beklentileri sonuna kadar karşılayan ürün, 2,4 ve 5,8 GHz frekansları arasındaki otomatik geçişlerin tümünü destekler. Video iletim hızında da iddialı olan cihaz, antenleri sayesinde iki verici ve dört alıcıya sahiptir.

Yeni Nesil Görüntü Teknolojisi

Kusursuz görüntü kaydı sunan cihaz, yeni nesil teknolojisi sayesinde üstün performans sergiler. 1080p, Full HD, 3D ve 4K kayıtları kaçırmadan yakalayabilir ve anında oynatabilirsiniz.

Okuma ve Yazma Hızı Yüksek Hafıza Kartı

Özel hafıza kartına sahip olan drone, 160 MB/s’ye kadar okuma ve 120 MB/s yazma hızı ile dikkat çeker. Yüksek performanslı hafıza kartı UHZ hızı ve video hız sınıfı ile beğeni toplar.

Güçlü ve Zarif Tasarım

Son teknoloji ile geliştirilen tasarım detayları, gücü ve zarifliği kullanıcısına bir arada yaşatır. Aerodinamik yapısı sayesinde havada uzun süre durabilen model, rüzgâra karşı yüksek direnç gösterir.

Özelleştirilebilir Uçuş Modları

Havada uzun süre kalabilen ürün, LED ışık sistemi sayesinde heyecanlı bir uçuş deneyimi sunar. S, N ve M olarak adlandırılan hibrit, başlangıç, profesyonel uçuş modlarından size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Güvenlik Standartlarına Tam Uyum

Güvenliğin ön planda tutulduğu drone, kaç km uzakta uçarsa uçsun fren konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Uçak ve helikopterlerden lokasyon bilgisi alarak ADS-B sinyalleri ile sizi bilgilendiren cihaz, olası kazalara karşı sizi uyarır.

Teknik Özellikler

 • Video Çözünürlük: 4K
 • Kamera: 12 MP
 • Ağırlık: 793 g
 • İHA Kaydı Zorunluluğu: Var
 • Kullanım Seviyesi: Profesyonel
 • Uçuş Menzili: 16,8 km (max)
 • Uçuş Süresi: 20 dk (max)
 • Hız: 140 km/h (max)
 • Video Bit Hızı: 120 MB/s (max)
 • ISO Değeri: 100-12800
 • Diyafram: f/2.8

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.