Dji FPV Motion Controller

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Drone Pilotları İçin Sezgisel Kontrol İmkanı

Drone pilotlarının hareket sırasında istedikleri manevrayı yapmalarını sağlayan sezgisel kontrol imkanıyla üretilir. 

Tek Elle Kolay Müdahale

Tek elle kullanılan ürün size kolay müdahale etme şansı sunar. Güç ve kilit düğmeleriyle pratik ve kullanışlıdır. Yeni başlayan veya profesyonel olarak drone kullanan bir pilot olsanız da doğru hareketleri yapmanıza yardımcı olur.

Kontrol Tetiği ile Hızlı Yönlendirme

Kontrol tetiği ile hızlı olarak yönlendirme yapabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz fotoğraf veya video karesini elde edebilirsiniz.

Hareket Özgürlüğü

Özel tasarımı sayesinde hareket sırasında geniş bir özgürlük alanına sahip olmanızı sağlar. Farklı uçuş modlarında çekim yaparken dilediğiniz şekilde yönlendirme yapmanız kolay olur.

5 Saat Kesintisiz Çekim Avantajı

Çekim yaparken kesintisiz olarak 5 saat çalışmanıza fırsat sunar. Bu sayede en güzel görüntüleri elde ederek çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. 

167 g Hafif Tasarım

Motion control 167 gram olarak üretildiği için hafif bir tasarımı vardır. Kontrol ederken ve manevra yaparken bileğinizi yormaz. 

Dilediğin Alanda Çalışma Şansı

Farklı manevralar yapmak, istediğiniz şekilde frenleme yapmak ve fotoğraf ve video görüntüsü kaydetmek için tek elle kontrol sağlayabilirsiniz. -10 derece soğuk veya 40 derece sıcak havada rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Dji FPV Drone Çeşitleriyle Uyumlu

Dji FPV drone çeşitleriyle uyumlu olarak kullanılabilir. Mevcut drone veya farklı bir drone ile rahatlıkla çalışabilirsiniz. Farklı güncellemeler yapıldığında yeni uçuş modlarında uçuş şansına sahip olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 167 g
  • Çalışma sıcaklığı: -10 ° C - 40 ° C (14 ° - 104 ° F)
  • Maksimum pil ömrü: 5 saat
  • Uyumluluk: DJI FPV

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ FPV MOTİON CONTROL
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI