Dji FPV 4'lü Pervane

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

DJI FPV Drone ile Tam Uyumlu Tasarım

DJI FPV drone yedek parçası olarak tasarlanan pervane seti, drone’nunuz ile daha sessiz bir uçuş gerçekleştirmenizi sağlarken aynı zamanda güçlü bir ivme avantajı da sunar.

Ultra Sessiz Çalışma Prensibi

Drone kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan gürültülü Kalkış ve inişi sona erdiren DJI pervane seti, daha sessiz çalışması için özel olarak tasarlanmış olup daha sessiz bir drone deneyimi kazanmak isteyenlere alternatif sunar.

Performans Optimizasyonu Sağlayan Eğim

Pervanelerde yer alan kanatlar, uçuş performansını optimize edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım yüksek verimlilik sağlarken drone’nun kullanım ömrünü de korur.

Enerji Verimliliği Avantajı

Yüzde 10 oranında enerji verimliliği sağlayan pervane tasarımı sayesinde daha az enerji tüketir ve daha uzun süre kesintisiz uçuş olanağı tanır. Bütçe dostu bir kullanım süreci sunan bu pervaneler sayesinde drone bataryasının kullanım ömrü de korunmuş olur.

Pratik Montaj Özelliği ile Kolay Kurulum

Kurulum aşamalarının sade bir dille anlatıldığı kullanım kılavuzu sayesinde profesyonel yardım almadan drone pervanelerini değiştirebilir, dilediğiniz zaman sessiz pervaneleri takabilirsiniz.

Aerodinamik Tasarım ile Güvenli Kullanım

Motordan aldığı gücü uçmak için kullanan ve aerodinamik tasarımı sayesinde bunu yaparken motoru zorlamayan DJI pervane seti, optimum itme gücü üretir. Bu sayede hem gereksiz enerji tüketmez hem de drone motorunun zorlanması neden olmaz.

Dayanıklılığı Artırılmış Kaliteli Malzeme

Ekstra dayanıklı hale getirilmiş olan yüksek kaliteli plastikten üretilen pervaneler, hem drone güvenliğini sağlar hem de uzun süre masrafsız kullanım avantajı sunar.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan İdeal Boyutlar

Kuş bakışı video ve fotoğraf çekimlerinde kullanılan DJI FPV drone için üretilen bu 4’lü pervane seti, minimum gürültü ile çalışma imkanı sunar. İdeal boyutları ve ağırlığı sayesinde pervane setinizi her zaman yanınızda taşıyabilir, ihtiyacınız olduğunda pratik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: DJI FPV Drone
  • Malzeme: Karbon Fiber
  • Uzunluk: 13.46 × 7.11 cm
  • Ağırlık: 5,2 gr (tek pervane)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.