Dji Air 2S Drone

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Düşük Ağırlığı ile Konforlu Uçuş Deneyimi

Dji Air 2S drone modeli, unutulmaz bir uçuş ve çekim deneyimi için özel olarak geliştirilmiştir. Son derece hafif ağırlığa sahip olan model, hareket halinde çekim yapmanıza olanak tanır. 600 gramdan daha düşük ağırlığı sayesinde, oldukça konforlu ve hafif bir deneyim yaşatır.

Üstün Görüntü Kalitesi

Geniş renk kapasitesi ile dikkat çeken cihaz, çekim kalitesi konusunda beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır. 5,4K/30fps ve 4K/60fps video kapasitesi ile üstün kaliteli çekim performansı sergileyen cihaz, görüntüleri zengin renk tonları ile sunar. Net görüntü kalitesi ile kusursuz sonuçlar elde edebilirsiniz.

Gece Karanlığında Bile Kusursuz Çekim Kalitesi

10 bitlik ve 1 milyarı aşkın Dlog-M renk profili sunan drone, görüntülerin tüm ayrıntılarını yakalamanıza olanak tanır. Çarpıcı ve güçlü netlik kalitesi sayesinde ışıksız ortamlarda ve gece karanlığında bile RAW formatlı çekimleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Görüntü işleme sırasında kaliteli sonuçlar sunan cihaz, ışık koşullarını dilediğiniz şekilde ayarlar.

Akıllı HDR Teknolojisi ile Her Ayrıntıyı Yakalayın

Dinamik görüntü aralığını artıran drone, HDR teknolojisi sayesinde birden fazla çekimi otomatik olarak birleştirir. Zengin ve derin görüntüler elde etmenize yardımcı olan cihaz, çekimdeki vurguları ve gölgeleri en ince ayrıntılarına kadar gösterir.

Uçuş Modları ile Kişiselleştirilmiş Deneyim

Drone modeli, uçuş çekimlerini kişiselleştirmenize olanak tanır. Yaptığınız çekimin türüne göre farklı modları aktif edebilir, detaylı ve geniş açılı çekimler yapabilirsiniz. Panorama çekim modu gibi ayarlamaları kontrol alanından kolay şekilde tamamlayabilir, çekim anlarını keyifli hale getirebilirsiniz.

Akıllı Çekim Özelliği ile Otomatik Sinematik Görüntüler

MasterShots teknolojisine sahip model, akıllı çekim özelliği sunarak dilediğiniz kalitede görüntü elde etmenize yardımcı olur. Yüksek kaliteli kayıt imkânı sunan cihaz, tek bir dokunuş ile en iyi çekimleri size sunar. Çekmek istediğiniz konuya uygun manevraları otomatik olarak yaparak seçili nesneyi kadrajda tutar ve sinematik videolar oluşturur.

Karmaşık Alanlarda Nesne Sabitleme Özelliği

Çekim yaptığınız ana nesneyi kadraja sabitleyen model, özel fonksiyonları ile karmaşık alanlarda bile kesintisiz çekim yapmanıza olanak tanır. Drone kamerası kadraja sabitlenen nesneyi aralıksız olarak takip ederek çekim profesyonelliği konusunda beklentileri karşılar.

Engebeli Arazilerde Güvenli Kullanım

Manevra kabiliyetleri ile beğeni toplayan model; yukarı-aşağı ve ileri-geri olmak üzere çevresini her yönüyle anında algılar. Gelişmiş pilot yardımcı sistemi sayesinde, yüksek hızlı uçuşlarda bile ani manevraları profesyonel şekilde yapar. Engebeli ve yüksek arazilerde konforlu uçuş deneyimi sunan cihaz, özel teknolojisi ile tüm engelleri aşar.

Teknik Özellikler

 • Pil Türü: LiPo 3S
 • Katlanmış Boyut:180 × 97 × 77 mm
 • Katlanmamış Boyut:183 × 253 × 77 mm
 • Voltaj: 11,55 V
 • S Modu Hız: 19 m/s (max)
 • N Modu Hız: 15 m/s (max)
 • C Modu Hız: 5 m/s (max)
 • Kullanım Süresi: 31 dk (max)
 • Ağırlık: 595 g
 • İHA Kaydı Zorunluluğu: Var
 • Desteklenen Hafıza Kartı: Micro SD

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ AİR 2S DRONE
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı