Legend Online Reborn 330 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Legend Online Reborn 330 Elmas

Aldığınız Legend Online Reborn Elmas ile  içerisinde ücretli mağazadaki bütün elmas bakiyesi geçerli ürünleri satın alabilir, karakterinizi özelleştirme ve bonuslandırma veya savaş gücünüzü arttırmak adına bir çok işlem yapabilir serverinizdeki en iyi karakter sınıfına hemen sahip olabilirsiniz. 

Hesabıma nasıl Aktive Ederim?

 • Lortr.oasgames.com sitesinden üye girişi yapın ve ödeme seçeneğine tıklayın.
 • Gpay E-pin seçeneğini seçin ve satın al seçeneğine tıklayın
 • Açılan Gpay ekranından telefon numaralarınız ile giriş yapın ve kodunuzu girin.
 • Tebrikler işleminiz tamamlanmıştır

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
REBORN 330 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
LEGEND ONLINE
Henüz yorum yok

Legend Online Reborn 330 Elmas Kodu Satın Al & Yükle

Legend Online Reborn, oyuncuların gücüne güç katmak için sahip olabilecekleri itemleri oyun içi mağaza üzerinden satışa sunar. Birçok dalda geliştirme, yenilik ve seviye atlama gibi ekstra avantajları elde etmeyi sağlayan bu itemler, LOR sanal parası olan Elmas aracılığıyla alınabilir. Oyunun mağazasında bulunan içeriklerin kademeleri farklı olduğu için Legend Online Elmas değerleri de birbirlerinden ayrılır. Bu sebeple her elmasın alabileceği item sayısı ve seviyeler de farklıdır. Legend Online Reborn 330 Elmas, oyunda savaş gücünü artırmak için pek çok içeriğe sahip olmayı sağlayan kıymetli bir birimdir. Turkcell Pasaj oyun e-pinleri ve üyelikleri ile 330 elmas ve diğer LOR elmaslarının e-pinine daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Legend Online Reborn 330 Elmas ile Neler Alınır?

Zengin bir online mağazaya sahip olan Legend Online Reborn ile her zaman daha fazlasına sahip olabilir ve zaferlerle dolu bir efsaneye adınızı yazdırabilirsiniz. Bu galibiyetlere doğru ilerlerken düşman birliklerine karşı üstünlük elde etmek, karakteri ve ekipmanları geliştirmek gibi ayrıcalıklardan yararlanmak için kullanabileceğiniz Legend Online Reborn 330 Elmas ile şunları gerçekleştirebilirsiniz:

 • Şehir geliştirerek binaların en üst seviyesine ulaşmak
 • Karakterlerin yeteneklerini yükseltmek
 • Ekstra bonuslu özellikler elde etmek
 • Ekipman ve çeşitli eşyaları geliştirmek
 • Arkadaşlarınıza hediye göndermek
 • Oyun içi mağazadan içerik almak

Legend Online Reborn, mücadeleci gamer’lar için geniş bir savaş alanı sağlamasının yanı sıra oyun içi avatar ve seviye yükseltme için de etkileyici basamaklar sunar. Her iki alanda da öncü olabilmek için elmas satın alarak takviye itemlere başvurabilirsiniz. “Meclis” seviyesini yükselterek altın üretimi, vergi alımı, simyadan elde edilen altın miktarı gibi alanlarda da gelir oranını yükseltebilirsiniz.

Dijital Teslimat ile Legend Online Reborn 330 Elmas

Online stratejilerinize daha fazla öge ile etkinlik kazandırmak için Turkcell Pasaj üzerinden satın almış olduğunuz Legend Online Reborn 330 Elmas e-pini, SMS ile anında teslim hizmetiyle tarafınıza iletilir. Cep telefonu numaranıza gönderilen e-pini, oyun hesabınıza tanımlayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj tarafından avantajlı tekliflerle sunulan Legend Online Reborn 165 Elmas veya 1650 Elmas gibi seçenekleri inceleyerek daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza e-pin hediye ederek onların da bu avantajı deneyimlemesini sağlayabilirsiniz.

Legend Online Reborn 330 Elmas E-Pin Aktivasyonu

Turkcell Pasaj, oyun pinleri ve üyelik gibi ürünleri dijital teslimat sayesinde dakikalar içinde tarafınıza ileterek bakiyenizi anında kullanmanıza olanak sağlar. Bu dijital ürün kodlarını hesabınıza tanımlamak için ise şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Oyunun “Lortr.oasgames.com” sitesinden giriş yapınız.
 • Giriş yaptıktan sonra “Ödeme”ye basınız.
 • “Gpay E-Pin” seçeneğine basarak “Satın Al” butonuna tıklayınız.
 • Açılan GPay ekranından cep telefonu numaranızı giriniz.
 • Ardından SMS ile size iletilen kodu, ilgili alana yazınız.
 • Bu giriş işleminden sonra ise Turkcell Pasaj’ın sizlere ilettiği e-pini yazarak aktivasyonu tamamlayınız.

LOR dünyasına elmaslarınız ile katılmak için bu birkaç adım yeterli. Daha sonrasında elmaslarınızı, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Legend Online Reborn 3300 Elmas veya 8250 Elmas seçeneklerine de göz atarak elmas bakiyenizin sıfırlanmaması için takviye yapabilirsiniz.

Legend Online Reborn 330 Elmas Fiyatları

LOR elmasları, değerli birçok içeriğe sahip olmayı sağlayacak özelliktedir. Bunun yanı sıra düşük miktarda elmas ile yüksek değerdeki elmasın satın alma kapasitesi aynı değildir. Bu sebeple Legend Online Reborn elmas fiyatları da değişkenlik gösterebilir. İndirimli fiyatlarla LOR Elmas satın almak ve Turkcell Pasaj güvencesiyle oyun e-pinlerine anında sahip olmak için dijital ürün kodlarını inceleyebilir, dijital teslimatlı siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla