Binnaz 1.000 Kredi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

WESHOP SANAL MAĞAZACILIK İNŞAAT VE VİNÇ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.-139175

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Binnaz 1.000 Kredi

Gerçek yorumcuların yer aldığı Binnaz ile merak ettiğiniz her şeyi, çok daha pratik bir ödeme yöntemi sayesinde hızla öğrenebilirsiniz. Avantajlı Binnaz 1.000 kredi ile yüzlerce fal hakkına sahip olabilir ve bu kredileri, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Yetenekli yorumculardan seçiminizi yapıp krediler sayesinde ödeme ile vakit kaybetmeden hemen fal işlemlerine geçebilirsiniz. Hesabınıza tanımlanan krediler, tüm işlemlerin hızlı ilerlemesini mümkün kılar. Kahve falı, tarot, durugörü ve daha birçok seçenek için kredilerinizi kullanarak sonuçlara en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Binnaz Promosyon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Binnaz promosyon kodunu aktif etmek için öncelikle binnaz.com/promosyon-kodu/ adresine girin. Üst menüden giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa yine üst menüden “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra size özel olarak tanımlanan promosyon kodunu kutucuğa girip “Kodu Kullan” butonuna tıklayarak aktif hale getirebilirsiniz.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.