Binnaz 1000 Kredi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

ALAZ FİNANSAL TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ-151947

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

Binnaz 1.000 Kredi

Gerçek yorumcuların yer aldığı Binnaz ile merak ettiğiniz her şeyi, çok daha pratik bir ödeme yöntemi sayesinde hızla öğrenebilirsiniz. Avantajlı Binnaz 1.000 kredi ile yüzlerce fal hakkına sahip olabilir ve bu kredileri, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Yetenekli yorumculardan seçiminizi yapıp krediler sayesinde ödeme ile vakit kaybetmeden hemen fal işlemlerine geçebilirsiniz. Hesabınıza tanımlanan krediler, tüm işlemlerin hızlı ilerlemesini mümkün kılar. Kahve falı, tarot, durugörü ve daha birçok seçenek için kredilerinizi kullanarak sonuçlara en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Binnaz Promosyon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Binnaz promosyon kodunu aktif etmek için öncelikle binnaz.com/promosyon-kodu/ adresine girin. Üst menüden giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa yine üst menüden “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra size özel olarak tanımlanan promosyon kodunu kutucuğa girip “Kodu Kullan” butonuna tıklayarak aktif hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BİNNAZ 1.000 KREDİ
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
FALADDIN
Henüz yorum yok