RORU Concept Sun Series Profesyonel 5 mm Yoga Matı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Tutuş için Sun Series Yoga Matı

Profesyonel yoga matı, mat üzerinde rahat durmanızı sağlayan özel yüzeyi ile öne çıkar. Kayma problemi yaşayan yogiler için özenle tasarlanmış bu mat, yüzeyi sayesinde mükemmel bir tutuş sağlar ve terleme problemi yaşayan kullanıcılar için idealdir.

Kaymaz Taban ile Güvenli Kullanım

Doğal kauçuk tabana sahip yoga matının alt kısmı da üst yüzeyi gibi kaymaz özelliktedir. Bu sayede hem üst yüzeyine tutunarak tüm hareketleri yapabilir hem de zeminde kaymadığı için güvenle kullanabilir, endişelenmeden yoga seansınıza yoğunlaşabilirsiniz.

Sırt ve Diz Desteği

5 mm kalınlığa sahip profesyonel yoga matı sırt üstü pozisyonlarda omurganızı destekler ve dizlerinizin üzerindeyken konfor sağlar. Dengeli yüzeyi ile ayakta gerçekleştireceğiniz tüm hareketlerde de destek olur.

Mat Sınırlarında Kalmanızı Sağlayan Geniş Yüzey

183 cm x 68 cm ebatlarına sahip yoga matı geniş eni sayesinde tüm hareketlerde mat içerisinde kalmanızı sağlar. Bu sayede yoga, pilates ve meditasyon seanslarınızda aynı matı kullanabilirsiniz.

Kolay Taşınabilir Hafif Tasarım

Büyük boyutuna rağmen sadece 3.5 kg ağırlığına sahip mat, taşıma askıları ile rahatça taşınabilir.

Teknik Özellikler

  • Kalınlığı: 5 mm
  • Yoga Matı Ağırlığı: 3.5 kg
  • Yoga Matı Ölçüleri: 183 cm x 68 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.