RORU Concept Natural Series Doğal Jüt 5 mm Yoga Matı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

RORU Concept Natural Series doğal jüt yoga matı, tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen çevre dostu bir spor ekipmanıdır. Ftalat içermeyen bu matı, tüm yoga ve pilates egzersizlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Kaydırmaz Özellikte Doğal Jüt Yüzey

Yüzeyi tamamen doğal jüt kullanılarak hazırlandığı için elleriniz terlese bile kaymazsınız. Ayrıca egzersizler sırasında zeminden kaymadığı gibi havalanma da yapmaz. Böylece en zorlu yoga pozisyonlarını güvenle çalışabilirsiniz.

Vücudu Koruyan İdeal Kalınlık

5 mm kalınlıkta olan RORU Concept Natural Series doğal jüt yoga matı, yoga ve pilates egzersizleri sırasında dizler ve omurgayı destekleyerek daha konforlu ve sağlıklı bir egzersiz süreci vadeder.

Taşıma Kolaylığı Sunan Boyutlar

173 cm uzunluğu ve 61 cm genişliği sayesinde kolaylıkla rulo haline getirili taşınabilen RORU Concept Natural Series doğal jüt yoga matını kullanmadığınızda da zahmetsizce muhafaza edebilirsiniz.

Uzun Yıllar Kullanım Avantajı

Dayanıklı malzemelerden usta işçilik ile üretilmiştir. En zorlu egzersizlerde dahi aşınma ve yırtılma yapmaz. Bu sayede matınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Geri Dönüşüm Malzemeleri
  • Ölçüler: 173x61 cm
  • Ağırlık: 3,2 kg
  • Kalınlık: 5 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.