RORU Concept Moon Series Mikrofiber Lotus 3 mm Yoga Matı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Moon Series Mikrofiber Yoga Matı

Mikrofiber kaplamaya sahip Moon yoga matı Lotus baskısı ile ideal bir yoga ekipmanıdır. Havlu sermaye gerek bırakmayan mikrofiber yüzeyi terlemeyi önler ve iyi bir tutuş sağlar.

Ter Emici Üst Katman

Özellikle terlemeye yatkın kullanıcılar için tasarlanan Moon serisinin yoga matı, teri emer ve kaymaz bir yüzey oluşturur. Yoğun ter ve neme dirençli üretilen mat, yüzeyinde nem oranı arttıkça kaymaz özelliği de aynı oranda artar. Bu sayede yoga hareketlerinizi konforlu bir şekilde  yapabilirsiniz.

Yumuşak ve Doğal His

Mikrofiber havlu yapısı ile yumuşak bir his veren yoga matı, sırt üstü, yüz üstü ve ayakta yapılan tüm yoga hareketlerinde sizi destekleyecek yapıya sahiptir.

Dinginlik Sağlayan Baskı Tasarımı

Mandala çizimlerinden esinlenilen baskı tasarımı ve mat rengi yoga seanslarınıza hoş bir hava katar ve konsantrasyonunuzu artırır.

Bakımı Kolay Yoga Matı

Mikrofiber havlu yüzeyi sabunlu su ile silinerek temizlenebilir.  Yoga matının tabanı ise doğal kauçuk olduğu için bol su kullanılarak temizlenebilir. Ağır kimyasallar hem üst hemde kauçuk yüzeye zarar verebileceği için tavsiye edilmez.

Teknik Özellikler

  • Kalınlığı: 3 mm
  • Yoga Matı Ağırlığı: 2,3 kg
  • Yoga Matı Ölçüleri: 173 cm x 62 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.