RORU Concept Moon Series Mikrofiber Lotus 3 mm Yoga Matı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Moon Series Mikrofiber Yoga Matı

Mikrofiber kaplamaya sahip Moon yoga matı Lotus baskısı ile ideal bir yoga ekipmanıdır. Havlu sermaye gerek bırakmayan mikrofiber yüzeyi terlemeyi önler ve iyi bir tutuş sağlar.

Ter Emici Üst Katman

Özellikle terlemeye yatkın kullanıcılar için tasarlanan Moon serisinin yoga matı, teri emer ve kaymaz bir yüzey oluşturur. Yoğun ter ve neme dirençli üretilen mat, yüzeyinde nem oranı arttıkça kaymaz özelliği de aynı oranda artar. Bu sayede yoga hareketlerinizi konforlu bir şekilde  yapabilirsiniz.

Yumuşak ve Doğal His

Mikrofiber havlu yapısı ile yumuşak bir his veren yoga matı, sırt üstü, yüz üstü ve ayakta yapılan tüm yoga hareketlerinde sizi destekleyecek yapıya sahiptir.

Dinginlik Sağlayan Baskı Tasarımı

Mandala çizimlerinden esinlenilen baskı tasarımı ve mat rengi yoga seanslarınıza hoş bir hava katar ve konsantrasyonunuzu artırır.

Bakımı Kolay Yoga Matı

Mikrofiber havlu yüzeyi sabunlu su ile silinerek temizlenebilir.  Yoga matının tabanı ise doğal kauçuk olduğu için bol su kullanılarak temizlenebilir. Ağır kimyasallar hem üst hemde kauçuk yüzeye zarar verebileceği için tavsiye edilmez.

Teknik Özellikler

  • Kalınlığı: 3 mm
  • Yoga Matı Ağırlığı: 2,3 kg
  • Yoga Matı Ölçüleri: 173 cm x 62 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RORU CONCEPT MOON SERİES MİKROFİBER YOGA MATI LOTUS 3MM
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SARI
Renk
SARI
Ana Renk
SARI
Seri - Imeı
SERİ
Marka
RORU
Henüz yorum yok