RORU Concept Cork Series Chakra 3 mm Yoga Matı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Doğal Mantar Yüzey ile Konforlu Yoga

Vücudun temas ettiği bölgelerinde terletme yapmayan, doğal havadar yapısı ile yoga seanslarınızın daha rahat geçmesine olanak tanır. Özellikle el ve ayaklarda terleme yapmadığı için yoga hareketleri esnasında kaymadan iyi bir tutuş sağlar

Uzun Ömürlü Kullanım Avantajı

Doğal mantar yapıya sahip RORU Concept Cork Series yoga matı, malzeme kalitesi ve işçiliği ile uzun ömürlü kullanım vadeder.

Zahmetsiz Temizlik ve Bakım

Mantar ön yüzey ve lastik taban temizliği oldukça kolaydır. Mantar yüzey kir tutmaz ve kolayca temizlenebilir olduğu için silerek temizleyebilirsiniz. Lastik taban için de sabunlu su kullanarak nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Kurutmada ise doğal yöntemleri kullanmanız tavsiye edilir.

 Kaymaz Lastik Taban

Süper ince yoga matının alt yüzeyi lastik ile kaplanmıştır. Bu sayede hemen hemen tüm yüzeylere mükemmel tutunabilir, siz de konforlu bir şekilde yoga derslerinize odaklanabilir, hareketlerinizi endişelenmeden yapabilirsiniz.

Rahat Taşınabilir İnce Yapı

3 mm inceliğe sahip yoga matı sadece 2,3 kg ağırlığındadır. Rulo hale getirilip taşıma askıları ile omuzda rahatça taşınabilir.

Teknik Özellikler

  • Kalınlığı: 3 mm
  • Yoga Matı Ağırlığı: 2.3 kg
  • Yoga Matı Ölçüleri: 173x62cm
  • Materyal: Mantar kaplama

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.