Nui Yoga Etnik Desenli Yoga Kemeri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yoga Setinizi Nui Yoga Kemeri ile Tamamlayın

Etnik desenli yoga kemeri, tüm yoga egzersizleri için uygundur ve zorlayıcı hareketleri daha kolay tamamlamanıza yardımcı olur. Başlangıç seviyesinden profesyonellere kadar her yogasever kullanabilir.

Ayarlanabilir, Zahmetsiz Tasarım

Nui yoga kemeri, mükemmel duruş ve hareketler için mükemmel bir araçtır. Esnekliğinizi artırmak ve hareket alanınızı genişletmek için kayışı kolayca ayarlayabilir, harekete göre esneklik sağlayabilirsiniz.

Yeni Yoga Stilleri için İdeal Ölçü

Nui yoga kemeri ile yeni hareketler öğrenebilir, yoganın yanı sıra pilates ve çeşitli egzersizlerde esneklik çalışmaları yapabilirsiniz. Kemer, size her hareket için güvenli alan oluşturur ve antrenmanı daha rahat tamamlamanızı sağlar. 

Yüksek Tutuş Sağlayan Kumaş 

Yoga kemeri/kayışı, elinizden veya ayağınızdan kaymaması için pürüzlü yüzey dokusuna sahip sağlam malzemeden yapılmıştır. D-Halkası güçlü metalden yapılmıştır, bu nedenle bükülmez veya kırılmaz.

Zahmetsiz Temizlik ve Bakım

Nui yoga kemerinin temizlenmesi kolaydır. Elde yumuşak bir sabunla yıkamanız yeterlidir, ancak çamaşır makinesinde de düşük sıcaklıkta yıkanabilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün: Etnik Desenli Yoga kemeri
  • Uzunluk : 2.5 m
  • En: 4 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.