Nike Unisex N.000.2044 Kolluk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Unisex Tasarıma Sahiptir

Unisex olarak üretilen kolluk sayesinde hem kadın hem de erkekler aynı ürünü kullanma şansına sahip olur. Tasarımı bilekten itibaren kolu saracak şekildedir.

Terletmeyen Yapıda Üretilir

Kumaşı ve dokusuyla terletmeyen yapıda üretilir. Spor müsabakaları ve idmanlar sırasında harekete bağlı olarak terlenir. Kolluk yapısı sayesinde ter tutmaz ve sizi rahat ettirir.

Rahat Giyilip Çıkarılır

Esnek yapısı giyip çıkarırken rahat etmenizi sağlar. Bilekten başlayıp kol altına kadar uzanan yapısıyla sizi destekler. 

Dayanıklıdır

Dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilir. Sporcuların kolunu saran esnek yapı, hareket kabiliyetini etkilemez. Tam tersi kolların daha güçlü olmasını sağlar. 

Spor Aktivitelerine Özel Olarak Dizayn Edilir

Spor aktivitelerine özel olarak dizayn edilen kolluk üzerinde yer alan Swoosh logosuyla dikkat çekicidir. İnsan anatomisine göre tasarlanan kolluk hem konfor hem de rahatlık sunar.

Kol Kaslarının Hızlı Isınmasını Sağlar

Spordan önce kolluğu takıp antrenmana başladığınızda kol kaslarının daha hızlı ısınmasını sağlar. Bu sayede sakatlıkların önüne geçilmesi mümkün olur.

Kolun Güçlü Olmasına Destek Olur

Kolluk tasarımı gereği dirseklere baskı yaparak kolun güçlü olmasına destek olur. Spor yaparken konsantrasyonunuzu da artırır.

Kan Dolaşımını Hızlandırır

Kan dolaşımını artıran kolluk aynı zamanda kasların gevşemesine engel olur. Terletmeyen dokusuyla spor yaparken size yardımcı olur. Sadece spor faaliyetini düşünmenizi sağlar. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilen yapısıyla tercih edilen modeller arasında yer alır. 

Genel Özellikler

  • Unisex olarak üretilir.
  • Farklı bedenleri bulunur.
  • Elastik yapısıyla kolu sarar. 
  • Pratik ve kullanışlı bir üründür.
  • Terletmeyen yapıya sahiptir.
  • Dokusuyla rahat bir kolluktur.


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.