Nike Ultimate N.LG.C2.074 - XL Erkek Fitness Eldiveni

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Parmakları Kavrayan Özel Eldiven

Yarım parmaklı olarak üretilen yapısıyla kavrama ve tutma hareketlerini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur. Parmakları kavrayan özel eldivenle fitness çalışmalarınız rahat geçer.

Nefes Almayı Sağlayan File

Eldiven nefes almayı sağlayan file malzemeden üretilir. Fitness yaparken hareketlerin etkisiyle terleyebilirsiniz. Özellikle ağırlık kaldırma sırasında elleri terletmeyen özelliğe sahip ürünler kullanılması önemlidir. Bu eldivenle bu sorunun üstesinden gelmeniz mümkündür.

Bilekten Bağlanan Cırt Cırtlı Kapatma Avantajı

Eldivenin bilekten bağlanan cırt cırtlı yapısı giyip çıkarma sırasında rahat etmenizi sağlar. Bileğinizin ölçülerine göre istediğiniz şekilde kapatma şansına sahip olursunuz.

 

Avuç İçini Destekleyen Yapı

Avuç içi köpük desteği sayesinde ağırlık kaldırırken ellerinizi çok zorlamazsınız. Avuç içleriniz korunduğu için rahat hareket edebilirsiniz.

Rahat ve Konforlu

Özel olarak tasarlanan fitness eldiveni spor aktivitelerinizi rahat ve konforlu hale getirir.

Fitness Aktivitelerinde Kullanışlı

Fitness aktivitelerinde ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip olarak üretilen kullanışlı bir eldivendir. Kumaşından tasarımına kadar en ince detaylar düşünülerek dizayn edilir.

Dayanıklı Malzeme

Farklı malzemelerin kullanılmasıyla üretilen eldiven hem parmak hem de bilek bölümünü tam olarak kavrar. Bu sayede riskli durumların oluşmasına engel olunabilir.

 

Erkeklere Özel Olan Tasarım

Erkek anatomisine uygun olarak tasarlanan eldiven, üzerindeki ve bilekte yer alan Swoosh logosuyla dikkat çekicidir. File yapısı ve yumuşak dokusuyla ellerinizi rahat ettirir. Yarım parmaklı tasarımı ağırlık kaldırma sırasında parmaklarınızın ağırlığı kavramasını kolaylaştırır.

Genel Özellikler

  • Yarım parmaklı özel tasarım.
  • Bilekten bağlamalı.
  • Nefes aldıran file yapı.
  • Avuç içi destekli.
  • Egzersizlerde elleri koruması için üretilen özel dizayn.
  • Beden: XL

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.