Nike Ultimate N.LG.C2.074 - M Erkek Fitness Eldiveni

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Karizmatik Bir Tasarım 

Şık detaylarıyla hayranlık uyandıran Nike Ultimate fitness erkek eldiveni, çok daha karizmatik bir tarzın öncüsü olur. Dinamik tasarımı ve yan tarafında yer alan parlak Nike logosuyla sportif tarzınıza etkileyici bir görünüm kazandırır.  

Erkekler için Uygun Kullanım  

Fitness antrenmanlarını çok daha keyifli hale getiren Nike eldiven, erkek sporculara hitap eder. İşlevsel ve görsel olarak muhteşem bir performans sunarak, antrenmanların vazgeçilmez aksesuarı olur. 

Anatomik Yapısıyla Yumuşak Bir Deneyim   

Elinizin anatomik yapısına en iyi şekilde uyum sağlayan fitness eldiveni, yumuşak kumaşıyla sınırsız konforu sizinle buluşturur. Elinizin hareket özgürlüğünü destekleyerek rahat kullanımıyla üstün bir performans sunar.  

 

Nefes Aldıran Fileli Kumaş 

Özel tasarımıyla dikkat çeken Nike Ultimate fitness erkek eldiveni, üzerinde yer alan fileli kumaşıyla cildinizin nefes almasını sağlar. Bu sayede antrenmanlarda elinizin terlemesini önleyerek huzurlu bir ayrıcalık sunar. 

Yastıklı Tasarımıyla İdeal Performans 

Avuç içini kaplayan yastık detayları sayesinde fitness aletlerini daha rahat bir şekilde kavramanıza yardımcı olur. Fitness antrenmanları sırasında avuç içinin ve elin özgürce hareket etmesini destekleyerek çalışma verimini arttırır.

Ayarlanabilen Bilek Bandı Sayesinde Konforlu Kullanım 

Nike fitness eldiveninin bileklerinde bulunan ayarlanabilir bantları, el formunuza en iyi şekilde uyum gösterir. Eldivenin bandını elinize göre ayarlayarak konforlu ve güvenli kullanım keyfini yaşayabilirsiniz.

Kısa Parmak Detayı ve El Desteği Özelliği

Kısa parmaklı tasarımı sayesinde elin ve parmakların hareketlerini optimum şekilde ayarlar. Elinizi ve parmaklarınızı mükemmel bir şekilde destekleyen fitness eldiveni, size sağlıklı bir deneyim vadeder.  

 

Yüksek Kaliteli Malzeme

Nike güvencesi ile üretilen Ultimate fitness erkek eldiveni, yüksek kaliteli malzeme yapısıyla kullanıcılarına güven verir. Dayanıklı ve sağlam bir tasarıma sahip olan eldiven, uzun süre antrenmanlarda size eşlik eder. 

Genel Özellikler

  • Türü: Fitness Eldiveni
  • Cinsiyet: Erkek
  • Beden: M

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİKE ULTİMATE FİTNESS N.LG.C2.074 - M ERKEK ELDİVENİ
Üretim Yeri
Türkiye
Materyal
NYLON
Ağırlık (gr)
200 GR
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
NIKE
Henüz yorum yok