Nike Ultimate N.LG.C2.074 - M Erkek Fitness Eldiveni

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Karizmatik Bir Tasarım 

Şık detaylarıyla hayranlık uyandıran Nike Ultimate fitness erkek eldiveni, çok daha karizmatik bir tarzın öncüsü olur. Dinamik tasarımı ve yan tarafında yer alan parlak Nike logosuyla sportif tarzınıza etkileyici bir görünüm kazandırır.  

Erkekler için Uygun Kullanım  

Fitness antrenmanlarını çok daha keyifli hale getiren Nike eldiven, erkek sporculara hitap eder. İşlevsel ve görsel olarak muhteşem bir performans sunarak, antrenmanların vazgeçilmez aksesuarı olur. 

Anatomik Yapısıyla Yumuşak Bir Deneyim   

Elinizin anatomik yapısına en iyi şekilde uyum sağlayan fitness eldiveni, yumuşak kumaşıyla sınırsız konforu sizinle buluşturur. Elinizin hareket özgürlüğünü destekleyerek rahat kullanımıyla üstün bir performans sunar.  

 

Nefes Aldıran Fileli Kumaş 

Özel tasarımıyla dikkat çeken Nike Ultimate fitness erkek eldiveni, üzerinde yer alan fileli kumaşıyla cildinizin nefes almasını sağlar. Bu sayede antrenmanlarda elinizin terlemesini önleyerek huzurlu bir ayrıcalık sunar. 

Yastıklı Tasarımıyla İdeal Performans 

Avuç içini kaplayan yastık detayları sayesinde fitness aletlerini daha rahat bir şekilde kavramanıza yardımcı olur. Fitness antrenmanları sırasında avuç içinin ve elin özgürce hareket etmesini destekleyerek çalışma verimini arttırır.

Ayarlanabilen Bilek Bandı Sayesinde Konforlu Kullanım 

Nike fitness eldiveninin bileklerinde bulunan ayarlanabilir bantları, el formunuza en iyi şekilde uyum gösterir. Eldivenin bandını elinize göre ayarlayarak konforlu ve güvenli kullanım keyfini yaşayabilirsiniz.

Kısa Parmak Detayı ve El Desteği Özelliği

Kısa parmaklı tasarımı sayesinde elin ve parmakların hareketlerini optimum şekilde ayarlar. Elinizi ve parmaklarınızı mükemmel bir şekilde destekleyen fitness eldiveni, size sağlıklı bir deneyim vadeder.  

 

Yüksek Kaliteli Malzeme

Nike güvencesi ile üretilen Ultimate fitness erkek eldiveni, yüksek kaliteli malzeme yapısıyla kullanıcılarına güven verir. Dayanıklı ve sağlam bir tasarıma sahip olan eldiven, uzun süre antrenmanlarda size eşlik eder. 

Genel Özellikler

  • Türü: Fitness Eldiveni
  • Cinsiyet: Erkek
  • Beden: M

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.