Nike Ultimate N.LG.C2.074 - L Erkek Fitness Eldiveni

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sportif Tarzınızı Zirveye Taşıyın

Nike Ultimate fitness erkek eldiveni ile sportif tarzınıza estetik bir dokunuş yapmaya ne dersiniz? Şık detayları ve yanında yer alan Nike logosu ile stilinize muhteşem bir dokunuş yapar.

Erkek Sporcular için Muhteşem Deneyim 

Fitness sporu için özenle tasarlanan Nike fitness eldiveni, erkek sporculara muhteşem bir deneyim vadeder. Hem işlevsel hem de görsel tüm detaylara sahip olan eldiven, erkek sporcuların vazgeçilmez bir parçası olur.  

Yumuşak Kumaşıyla Üstün Konfor   

Eli narince saran yapısıyla ön plana çıkan eldiven, yumuşak dokusuyla üstün konforu ellerinize taşır. Anatomik yapısı sayesinde el ayasına en iyi şekilde uyum gösterir. Bu özelliği ile antrenmanlarda hareket özgürlüğünü destekleyerek yüksek verim almanızı hedefler.

 

Nefes Aldıran Kumaşı ile Gelen Ferahlık

Nike Ultimate fitness erkek eldivenin tasarımında kullanılan fileli kumaş detayı, cildinizin nefes almasına olanak tanır. Dış sıcaklığa duyarlı olan eldiven, antrenmanlar sırasında elinizin terlemesini engelleyerek teninizde ferah bir his bırakır.

Yastık Detaylarıyla İdeal Bir Tutuş 

Avuç içinde yer alan yastıklı destekleri, hem fitness aletlerini daha rahat tutmanızı sağlar hem de elinizin kavrama hareketini maksimuma çıkarır.

El Formuna Göre Ayarlanabilen Bilek Bandı

Eldivenin bilek bölgesinde bulunan bantları, elinizin formuna göre ayarlanabilir. Bu bant sayesinde eldiveni elinize ve bileğinize göre ayarlayarak antrenman sırasında oluşabilecek kazaların önüne geçebilirsiniz.

Kısa Parmaklı Formu Sayesinde El Desteği 

Nike fitness eldiveni, kısa parmaklı formu ile el hareketlerinizi destekler ve profesyonel bir deneyim vadeder. Parmaklarınızı özgür bırakarak antrenmanlarınıza kusursuz bir şekilde yön verir.

 

Nike Kalitesi ile Güvenilir Tasarım

Fitness için özel olarak tasarlanan Nike Ultimate fitness erkek eldiveni, yüksek kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü bir kullanım sunar. Sağlam ve dayanıklı bir tasarıma sahip olan eldiven, Nike güvencesiyle sizi mutlu eder.

Genel Özellikler

  • Türü: Fitness Eldiveni
  • Cinsiyet: Erkek
  • Beden: L
  • Malzeme: %57 Polyester, %19 Poliüretan, %20 Naylon, %4 EVA

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.