Nike Swoosh Headband N.000.1544.620.OS Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Swoosh Logolu Özel Dizayn

Saç bandının ortasında yer alan Swoosh logosu dikkat çekici özel bir dizayna sahip olmasını sağlar. Nike ürünlerinin kalitesi ile üretilen bir saç bandıdır.

Üç Renkli Tasarım

Üç renkli olarak üretilen saç bandı spor faaliyetleri sırasında rahat etmenizi ve konforlu hissetmenizi sağlar.

Unisex Saç Bandı

Nike saç bandı hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği özellikte üretilir. Unisex olan ürünü spor yaparken saçlarınızı tutması için rahatlıkla takabilirsiniz.

Teri Çeken Havlu Kumaş

Sporcular antrenmanlar sırasında yoğun olarak terler. Bu terleme rahatsız edici durumların oluşmasına ve aynı zamanda spor sırasında konsantrasyonun bozulmasına sebep olur. Bunu önlemek için tasarlanan saç bandı unisex olarak kullanılabilecek avantajlı bir üründür. Saçlarınız uzun veya kısa olsa da terinizi çeken havlu kumaş yapısıyla rahat etmenizi sağlar.

Özellikler

  • Unisex tasarım.
  • Üç renkli dizayn.
  • Üretildiği malzeme: Havlu
  • Yapısı: Elastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.