Nike Swoosh Headband N.000.1544.428.OS Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Rengarenk Tasarımı ile Göz Kamaştırır

Spor yaparken kullanılmak üzere tasarlanan Nike Swoosh Headband saç bandı, rengarenk tasarımıyla göz kamaştırır. Canlı renkleri ve şık tavrıyla dinamik bir görünüm vadeder. Unisex özelliğe sahip uzunluğu ve genişliği sayesinde hem kadın hem de erkek tüm sporculara hitap eder.  İşlevsel özelliğinin yanı sıra şık bir aksesuar olan saç bandı, ortasındaki Nike logosuyla sportif stilinizi zirveye taşır.

Her Kafa Yapısına Uygun 

Esnek yapısı sayesinde her ölçüye sahip kafa yapısına uyum sağlar. Esneyebilme özelliği ile antrenman ve maç sırasında kafanızı rahatsız etmeden kusursuz bir performans sergiler ve oyuna daha fazla odaklanmanıza destek olur.

Yumuşacık Dokusuyla Konforlu Kullanım 

Nike Swoosh Headband saç bandı, yumuşak dokusuyla konforlu bir deneyimin öncüsü olur. Yumuşak ve hafif yapısıyla kafanızdaki varlığını unutturan saç bandı, antrenman ve maç esnasında vazgeçilmez bir parçanız olmaya adaydır.

Yoğun Ter Önleme Özelliği 

Havlu kumaş yapısına sahip olan Nike saç bandı, yoğun ter emme özelliği ile övgüleri toplar. Spor yapmak için özel olarak tasarlanan saç bandı, maç sırasında gözlerinize ya da alnınıza inen saç ve teri engeller.

Genel Özellikler

  • Tür: Saç Bandı
  • Cinsiyet: Unisex
  • Kullanım Alanı: Spor
  • Uzunluk: 17,5 cm. (bu uzunluk ürün esnetilmeden ve ikiye katlanmış olarak hesaplanmıştır)
  • Genişlik: 4,5 cm.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.