Nike Swoosh Antrenman Bileklik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nike Swoosh Unisex Antrenman Bileklik

Dri-fit teknolojisine uygun olarak üretilen Swoosh unisex antrenman bileklik ürünü, spor esnasında oluşan tüm nemi emerek sporcunun rahat etmesine olanak tanır. İçeriğinde kullanılan pamuk, naylon, polyester, kauçuk ve tayt malzemeler sayesinde esnek yapıya sahip olan ürün, bileğinize kolay uyum sağlar.

Çok İşlevli Kullanım

Çift taraflı kullanılabilen ve vücuda kolay uyum sağlayan antrenman bileklik ürünü, aşınmaya karşı da oldukça dayanıklıdır. Makinada yıkanabilen ürün, ütü ya da kuru temizleme yapılmadan sadece havlu ile ıslaklığı alınarak kurutulmalıdır.Ter sorununa karşı Dri-fit teknolojisi kullanılan bileklik ürün; nem ve teri vücuttan uzaklaştırarak kumaş yüzeyine taşıyıp, buharlaşmasını sağlayan teknoloji sayesinde, sporcuların aktivite esnasında rahat ve konforlu olmasına olanak tanır.

Unisex Kullanım

Hem kadın hem de erkek sporcuların rahatlıkla kullandığı bileklik ürünü, tarzı ve ebatlarıyla da oldukça kullanışlıdır. Üzerinde bulunan Nike logosu, bileklik ürüne ayrı bir hava katmaktadır.

Nike Swoosh Unisex Antrenman Bileklik

Spor yaparken nemi ve teri vücuttan uzaklaştırdığı için, sporculara rahatlığı ve konforu sağlayan Dri-fit teknoloji sayesinde, uzun süre kullanım kolaylığı sağlar. Spor yaparken gün boyu terlemeden rahat ve konforlu spor yapmak isteyen kadın ya da erkek sporcuların tercih edeceği bileklik ürünü, çift taraflı kullanılabildiği için de oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Özellikler

  • %72 pamuk ve %12 naylon, %11 polyester, %4 kauçuk ve %1 tayt,
  • 62 cm genişlik,
  • Esnek yapısı vardır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.