Nike Strike Team 290G CU8062 - 5 Futbol Topu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Maç Keyfinde Çarpıcı ve Estetik Detaylar

Nike Strike Team 290G Futbol Topu, bir futbol topunda bulunması gereken fonksiyonel ve reel faydaların yanı sıra estetik tasarım detaylarıyla ön plana çıkar. Farklı dikiş tasarımı ve kabartmalı yüzüyle dikkat çeken bu futbol topu, en zorlu mücadelelere eşlik eder.

Sporcu Performansına Uygun Tasarım

Futbol sporundaki teknolojik gelişmelere uygun olarak alanında uzman mühendislerle tasarlanan Nike Strike Team 290G Futbol Topu, sporcu performansını olumsuz etkileyen tüm unsurları dışlar.

Yüksek Dayanım Gücü

Sert ve sağlam malzemelerle tasarlanan bu futbol topu, dayanıklılığını ve gücünü özel lateks ham maddelerden alır. Bu nedenle yüksek dayanım gücüne sahip olmasının yanı sıra hafifliğiyle de futbol maçlarına keyif katar.

Ayak Dengesine Mükemmel Uyum

Poliüretan malzemeden tasarlanan Nike Strike Team 290G Futbol Topu, yumuşak bir deri yüzeye sahiptir. Bu malzeme sayesinde vuruş esnasında ayak dengesine mükemmel uyum sağlar.

İç ve Dış Ayak Şutlarında İsabetli Yön

İç tasarımında kullanılan lateks malzemeli ürünler, iç ve dış ayak şutlarında dengeli bir yön sağlayarak isabetli şutlar yapmanıza yardımcı olur.

Oyunda Yüksek Güç Grafiği

Nike Strike Team 290G Futbol Topu, renk ve karşıtlık dengesindeki yüksek güç grafiği ile oyun esnasında topu kolay bir şekilde izlemenizi sağlar. En karanlık ortamlarda dahi yüksek görünürlüğe sahiptir.

Butil İç Lastik Özelliği

Patlamalarda ya da delinmelerde onarılarak tekrar kullanılabilen butil iç lastik özelliğine sahip Nike Strike Team 290G Futbol Topu, uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Havanın ve şeklin uzun süre korunmasını sağlayan bu özellik optimum tutuş sağlar.

Farklı Kullanıcılara Uygun Beden Aralığı

Nike Strike Team 290G Futbol Topu, genç ve yetişkin olmak üzere iki farklı kullanıcıya uygun bedenlere sahiptir.

Genel Özellikler

  • Kabartmalı Dikiş Tasarımı
  • Lateks Hammadde
  • Yüksek Dayanım Gücü
  • Yüksek Güç Grafiği
  • Butil İç Lastik
  • Beden: 5 (12 yaş üzeri)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.