Nike Strike Pro Team Futbol Topu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nike Strike Pro Team Unisex Top

Nike Strike Pro Team top, 12 paneli sayesinde sahada hizalı ve isabetli top uçuşu için sıra dışı bir performans sağlayan dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 12 panelli tasarım, hedeften sapmayan, isabetli top uçuşu sağlar.Dokulu kaplama, mükemmel temas ve yapı sunar.Güçlendirilmiş kauçuk iç lastik, havanın ve şeklin daha iyi korunmasını sağlar.Nike Aerowtrac oluklar, top uçuşunu desteklemeye yardımcı olur.Yüksek kontrastlı grafikler, top takibini kolaylaştırır. 

5 Numara: 12 yaş ve üzeri

Ürün Detayı

  • Materials: 60% rubber/15% polyurethane/13% polyester/12% eva

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.