Nike Pro Futsal SC3971-101 Futbol Topu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Estetik ve Görünür Tasarımıyla Mükemmel Bir Performans

Şık tasarımıyla dikkat çeken Nike Pro futsal futbol topu, size mükemmel bir performans vadeder. Canlı tasarımı sayesinde futbol oynarken kolayca görülebilir ve keyifli maçlara tanıklık etmenize olanak tanır.


Her Yaşa Hitap Eder

4 numara boyutundaki futbol topu her yaşa hitap eder. Böylece bu topu satın aldığınızda ister arkadaşlarınızla isterseniz de çocuklarınızla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Kaliteli Deri ve İç Lastik

Nike Pro futsal futbol topunun dış yüzeyi poliüretan deri kullanarak üretilir. İç lastiği ise lateks malzemeden elde edilen futbol topu, dayanıklı yapısıyla size her daim güven verir.

Salon Futbolu İçin Kusursuz Bir Seçim

Nike Pro futsal futbol topu, salon futbolu başka bir adıyla futsal için uygun yapısıyla ön plana çıkar. Bu sayede arkadaşlarınızla oynayacağınız salon futbolu maçlarında ve düzenleyeceğiniz futsal turnuvalarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Federasyon Onayı ile Güven Veriyor

Federasyon onayı bulunan bu futbol topu, profesyonel turnuvalarda ve tüm salon futbolu aktivitelerinde kullanılabilir. Federasyon onayı sayesinde güven veren duygusuyla sizi mutlu eder.

Sağlam Dikişli Yapı ve Sağlam İç Lastik

Poliüretan deri malzemeden üretilen dış yüzeyi ile sağlam bir deneyimin öncüsü olur. İç yüzeyinde kullanılan lateks lastik ise topun zarar görmesini engelleyerek kusursuz bir performans vadeder.

Az Sıçrama Özelliğiyle Muhteşem Bir Deneyim 

Az sıçrama özelliğine sahip Nike Pro futsal futbol topu, salon futboluna mükemmel bir uyum sağlar. Az sıçrama özelliği sayesinde salonda yapılan müsabakalarda tam randımanlı bir şekilde performans gösterir.

Uzun Yıllar Süren Nike Kalitesi

Spor sektörünün öncü firmalarından biri olan Nike kalitesiyle üretilen futbol topu, size uzun süreli bir kullanıcı deneyimi sunar. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun yıllar futsal maçlarında yanınıza olur.

Genel Özellikler

  • Türü: Futsal futbol topu
  • Ağırlık: 416 gram
  • Federasyon Onayı: Var
  • Topun Boyutu: 4 no (her yaşa uygun) 
  • Yüzeyi: Poliüretan deri
  • İç malzeme: Lateks iç lastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.