Nike NBA La Lakers Amarillo N.100.0535.747.OS Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nike NBA La Lakers Amarillo Unisex Saç Bandı-N.100.0535.747.OS

Spor yaparken ya da antrenman anında hem teri hem de saçları yüzden uzak tutmak için tasarlanan NBA Los Angeles Lakers kafa bandı, mükemmel bir aksesuar; nakışlı logosu ile beğenilen ürün, her ölçüye sahip kafa yapısına uyum sağlamakta. Havlu kumaş dokusundan üretilmesi sayesinde esneklik kazanan saç bandı, bu sayede her kafa yapısına uyum sağlar.
Özel tasarım ürünü, sporcuların maç esnasında alınlarına ya da gözlerine inen saç ve teri önlemek için kullandığı saç bandı, havlu kumaş yapısı sayesinde yoğun ter emme özelliğine sahip. Uzunluğu ve genişliği ile kadın ya da erkek tüm sporcuların rahatlıkla kullanabildiği ürün, hem görsel hem de işlevsel açıdan istenilen tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Özel tasarım ürün kategorisinde yer alan kafa bandı, antrenman esnasında ter ve saçın yüze gelerek rahatsızlık vermesini önler.

Meta Açıklaması: Havlu dokusunun yanı sıra pamuk, naylon ve polyester materyalin de kullanıldığı NBA Los Angeles Lakers kafa bandı, yoğun ter emme özelliğine sahip. Gerek uzunluk gerekse genişlik ölçüleri ile her kafa yapısına uyum sağlar.

Ürün Detayı

  • 17,5 cm uzunluğunda,
  • 4,5 cm genişliğinde,
  • Tüm kafa yapılarına uygun,
  • Havlu kumaş dokuya sahip,
  • Ter emme özelliği mevcut,
  • Ürün pamuk, naylon, polyester ve kauçuktan üretilmekte.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.