Nike Headbands N.000.3179. 090.OS 6'lı Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Saçlarınızı Güvenle Tutar

Nike Headbands saçlarınızı güvenle tutarak spor yaparken yüzünüze gelmelerini önler. Bu sayede sporlar yaparken görüş alanınız kapanmamış olur.

Farklı Sporlar için Uygunluk

Birçok spor dalı için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle tenis, basketbol, koşu gibi aşırı efor sarf etmenizi gerektiren sporlarda saçlarınızın sabit durmasına yardımcı olur. Bunun yanında egzersiz ve spor salonu aktiviteleri için de kullanılır.Elastik Rahat Malzeme

Nike Headbands Saç Bandı  elastik malzemeden üretilmiştir. Bu sayede 44 santime kadar esneyerek başınızın çevresini rahatlıkla sarabilir.

Şık Detaylar ile Dikkat Çeken Tasarım

Şerit çerçeveden oluşan saç bantlarının üzerinde Nike işareti bulunur. 6 farklı renk seçeneği ile üretilen bantlar her güne bir tane kullanılacak şekilde ayarlanabilir. Ayrıca çeşitli renkler arasından seçim yapma olanağı tanır.

Her Mevsim Kullanılabilir

Nike Headbands 6’lı saç bantları her mevsim kullanıma uygundur. Bunun yanında açık alanda yapılan spor aktiviteleri ya da kapalı alanda yapılan antrenmanlarda da kullanılabilir.

Kısıtlanmadan Hareket Edebilirsiniz

Antrenman yaparken öne düşen saçlar genellikle kısıtlanmaya sebep olabilir. Bu durumun önüne geçmek için Nike saç bantları kullanabilirsiniz. Böylece hareketleriniz kısıtlanmadan daha aktif bir şekilde spor yapabilirsiniz.

Hafif ve İşlevsel

Nike Headbands saç bantları aktivite sırasında terinizin yüzünüze inmesini engeller. Ayrıca hafif yapısı ve yumuşak dokusu sayesinde gün boyu kullanıma uygundur. Bu sayede dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Şık Kombinlerin Tamamlayıcısı

6’lı Nike saç bantları diğer spor malzemelerinize uygum gösterir. Bu sayede spor kıyafetleriniz ile kombin yapabilirsiniz.

Genel Özellikler

% 56 Nylon
% 23 Polyester
% 13 Silicone
% 8 Spandex
Adet: 6

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.