Nike Headband N.000.2755.974.OS Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Renkleriyle Canlılık Verir

Renkli olarak tasarlanan saç bandları tarzınızı tamamlar. Aynı zamanda saçlarınızın gözünüze ve yüzünüze değerek sizi rahatsız etmesine engel olur. Spor aktiviteleri sırasında oluşan terleri tutarak avantajlı bir kullanım imkanı sağlar.

Modern ve Şık Görünmenize Yardımcı Olur

Saç bandı, modern ve şık görünmenize yardımcı olur.

Unisex Olarak Tasarlanır

Hem kadın hem de erkeklerin kullanımı amacıyla tasarlanan saç bandları, farklı renklere sahiptir. Spor kıyafetlerinize uygun olanı seçip tarzınızı gösterebilirsiniz.

Farklı Görüntüde 3 Adet Saç Bandı

Bir pakette 3 farklı saç bandı bir arada bulunur. Özel tasarımları ile kullanışlı ürünlerdir. İster kendiniz isterseniz sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Swoosh Logosuyla Dikkat Çekici

Nike yazısı ve Swoosh logosuyla dikkat çekicidir. Her bir saç bandı üzerinde farklı yazı ve logoya sahip olarak üretilir. Böylece tek veya bir arada taktığınızda uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

Spor Yaparken Vazgeçilmez Aksesuar

Spor yaparken fonksiyonel olarak kullanılan saç bandları ile rahat edersiniz. Terlediğinizde ve saçlarınız dağıldığında yüzünüze gelmesine engel olduğu için spor faaliyetlerinize kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

Yumuşak Dokusuyla Kullanışlı

Yumuşak dokusu hem kullanışlı olmasını sağlar hem de başınızı ağrıtmaz. Ayrıca ince yapıda olmaları sayesinde isterseniz üç saç bandını da birlikte takabilirsiniz.

Elastik Rahat Ettiren Tasarım

Elastik tasarımı her zaman rahat ve konforlu hissetmenizi sağlar. Hissedilmeyen birleşim yerleri sayesinde pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Herkesin kullanmak isteyeceği güzel ve estetik üründür. 

Genel Özellikler

  •  Elastik Tasarım.
  • Unisex Olarak Kullanılabilir.
  • Farklı Renklerde Üretilir.
  • Kullanışlı ve Dayanıklıdır.
  • Spor Sırasında Rahat Ettirir.Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.