Nike Headband N.000.2755.912.OS Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yumuşak Dokusuyla Rahat Ettirir

Nike marka saç bandı, yumuşak dokusuyla spor faaliyetleriniz sırasında rahat etmenizi sağlar. Bu sayede sadece yaptığınız spora konsantre olma şansına sahip olursunuz.

Saçlarınızı Toplamanıza Yardımcı Olur

Saçlarınızı tamamen toplamanıza ve spor sırasında hareket ederken yüzünüze gelmesine engel olur.  Kısa ve uzun saç yapınıza göre saç bandını tek veya üçlü olarak kullanabilirsiniz. Saç bandı sayesinde hem şık hem de modern bir görüntüye kavuşursunuz.

Altın Yaldızlı Renkleriyle Dikkat Çekicidir

Altın yaldızlı renkleriyle dikkat çekici bir ürün olarak ön plana çıkar. Swoosh logosu, Nike kalitesini ortaya koyar ve renk kombinasyonu sayesinde tarzınızı gösterir.

Bir Defada 3 Farklı Saç Bandına Sahip Olursunuz

Bir paket içinde 3 farklı renkte saç bandı bulunur. Bu sayede saçlarınızın durumuna ve yapmak istediğiniz modele göre saç bandlarını kullanabilirsiniz.

Elastik Dokusu Başınızı Sıkmaz

Elastik dokulu malzemeden üretilen saç bandı, kafanızı tamamen sarmasına rağmen başınızı sıkmaz. Bu sayede rahatsızlık hissetmeden spor yapabilirsiniz.

Spor Stilinizi Tamamlar

Spor sırasında günlük hayattaki tarzınızı gösterme olanağına sahip olabilirsiniz. Renkli ve farklı saç bandları, bu konuda size büyük destek sağlar.

Unisex Olarak Tasarlanır

Hem kadın hem de erkeklerin kullanımı amacıyla tasarlanan saç bandları, kullanışlı ürünlerdir. Üçlü olarak satılan bandların arasından zevkinize uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

Kaliteli ve Sağlamdır

Kaliteli ve sağlam yapıda oldukları için uzun ömürlü olarak kullanılır. Sevdiklerinize ve kendinize alabileceğiniz özelliklere sahip olan avantajlı ürünlerdir.

Genel Özellikler

  • Unisex olarak üretilir. 
  • Bir pakette üç adet saç bandı bulunur.
  • Elastik yapıdadır.
  • Kullanışlı ve sağlamdır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİKE HEADBAND N.000.2755.912.OS SAÇ BANDI
Üretim Yeri
Türkiye
Materyal
NYLON
Ağırlık (gr)
10 GR
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
NIKE
Henüz yorum yok