Nike Headband N.000.2755.912.OS Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yumuşak Dokusuyla Rahat Ettirir

Nike marka saç bandı, yumuşak dokusuyla spor faaliyetleriniz sırasında rahat etmenizi sağlar. Bu sayede sadece yaptığınız spora konsantre olma şansına sahip olursunuz.

Saçlarınızı Toplamanıza Yardımcı Olur

Saçlarınızı tamamen toplamanıza ve spor sırasında hareket ederken yüzünüze gelmesine engel olur.  Kısa ve uzun saç yapınıza göre saç bandını tek veya üçlü olarak kullanabilirsiniz. Saç bandı sayesinde hem şık hem de modern bir görüntüye kavuşursunuz.

Altın Yaldızlı Renkleriyle Dikkat Çekicidir

Altın yaldızlı renkleriyle dikkat çekici bir ürün olarak ön plana çıkar. Swoosh logosu, Nike kalitesini ortaya koyar ve renk kombinasyonu sayesinde tarzınızı gösterir.

Bir Defada 3 Farklı Saç Bandına Sahip Olursunuz

Bir paket içinde 3 farklı renkte saç bandı bulunur. Bu sayede saçlarınızın durumuna ve yapmak istediğiniz modele göre saç bandlarını kullanabilirsiniz.

Elastik Dokusu Başınızı Sıkmaz

Elastik dokulu malzemeden üretilen saç bandı, kafanızı tamamen sarmasına rağmen başınızı sıkmaz. Bu sayede rahatsızlık hissetmeden spor yapabilirsiniz.

Spor Stilinizi Tamamlar

Spor sırasında günlük hayattaki tarzınızı gösterme olanağına sahip olabilirsiniz. Renkli ve farklı saç bandları, bu konuda size büyük destek sağlar.

Unisex Olarak Tasarlanır

Hem kadın hem de erkeklerin kullanımı amacıyla tasarlanan saç bandları, kullanışlı ürünlerdir. Üçlü olarak satılan bandların arasından zevkinize uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

Kaliteli ve Sağlamdır

Kaliteli ve sağlam yapıda oldukları için uzun ömürlü olarak kullanılır. Sevdiklerinize ve kendinize alabileceğiniz özelliklere sahip olan avantajlı ürünlerdir.

Genel Özellikler

  • Unisex olarak üretilir. 
  • Bir pakette üç adet saç bandı bulunur.
  • Elastik yapıdadır.
  • Kullanışlı ve sağlamdır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.