Nike Extreme Fitness Glove N.000.0004.482 - XL Erkek Fitness Eldiveni

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Erkeklere Özel Olarak Tasarlanan Eldiven

Erkeklere özel olarak tasarlanan eldivenin yapısı sağlam ve dayanıklıdır. Bu sayede en zorlu antrenmanlarda bile rahat etmenizi sağlar.

Fitness Yaparken Konfor Sağlar

Fitness yaparken konfor sağlaması için üretilir. Kumaş dokusu ve hava aldıran yapısıyla ön plana çıkan bir üründür. Erkek anatomisine uygun olarak tasarlanan eldiven esnekliğiyle kullanışlıdır.

Bileği Saran Cırt Cırtlı Bandı Bulunur

Bileğinize göre kullanabilmeniz için cırt cırtı bandı ayarlamanız yeterlidir. Bu sayede fitness sırasında ağırlık kaldırırken elinizi sarar ve çıkmaz. Özel dikişleri ve cırt cırt üzerinde yer alan işlemeli Swoosh logosuyla dikkat çekicidir.

Yarım Parmaklı Olması Sayesinde Kullanışlıdır

Yarım parmaklı tasarımı tutuş kabiliyetinizi artıran özelliğiyle avantajlıdır. Parmaklarınız ağırlığı tam olarak kavrarken, avuç içi desteğiyle elleriniz zarar görmez.

Terlemeyi Önler

Terlemeyi önleyen özel malzemelerden yapılır. Ayrıca delikli dokusuyla hava aldırır. Bu sayede yoğun antrenmanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kolay Giymeyi Sağlayan Parmak Çekme Yeri

Eldiveni giyerken parmak çekme yerleri parmaklarınıza tam olarak oturması konusunda yardımcı olur. Ellerinizi rahat ettirir ve aynı zamanda kolaylıkla giyinip çıkarılabilir.

Avuç İçi Delikli Yapı

Avuç içi özel köpüklü yapısıyla kullanışlıdır. Bu yapı aynı zamanda elinizi destekler ve terlemenin oluşmasını engeller.

Hafif ve Kullanışlı

Eldiven hafif ve kullanışlı yapısıyla tercih edilir. Spora giderken çantanızda veya seyahate giderken bavulunuzda fazla yer kaplamaz. Sağlam ve dayanıklı olduğu için uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz bir üründür.

Genel Özellikler

  • Yarım parmaklı tasarımı tutuş kabiliyetinizi artırır.
  • Köpük avuç içi sayesinde kullanışlıdır.
  • Ellerinizi terletmez.
  • Kullanışlı ve pratiktir.
  • Beden: XL

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.