Nike Dri-Fit Headband N.NN.B1.624.OS Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dinamik Tasarımıyla Şık Görünüm

Dinamik bir görünüme sahip olan Nike Dri-Fit Headband saç bandı, canlı ve şık tasarımıyla enerji dolu bir deneyimin habercisi olur. Tenis, basketbol gibi birçok spor dalında kullanabileceğiniz saç bandı, sportif tarzınızı mükemmel bir şekilde tamamlar.   

Her Ölçüdeki Kafa Yapısı ile Uyumlu

Standart ölçülerde üretilen saç bandı, her ölçüye sahip kafa yapısıyla kusursuz bir uyum yakalar. Esneyebilme özelliği ile kafa yapınıza göre şekil alır ve spor aktiviteleriniz esnasında kafanızı rahatsız etmeden yüksek bir performans sergiler.  

Yumuşak Dokusuyla Cildinize Hassas Bir Dokunuş   

Nike Dri-Fit Headband saç bandı, yumuşak kumaşı sayesinde cildinize hassas dokunuşlar yaparak sınırsız bir konforun kapılarını aralar. Böylece siz spor faaliyetlerine çok daha fazla odaklanabilirsiniz.

Dri-Fit Teknolojisi ile Üstün Konfor

Dri-Fit teknoloji ile ön plana çıkan Nike saç bandının, yoğun ter emici kumaşı, spor aktiviteleri esnasında rahat etmenize imkan tanır. Dri-Fit teknolojisi başınızın her zaman kuru kalmasını destekleyerek rahat bir kullanım ortamı yaratır. Mükemmel performanslı mikro fiber yapısıyla terin daha hızlı buharlaşmasına yardım eder.

Nefes Aldıran Kumaş Yapısı

Nike saç bandı, örgü kumaş tasarımıyla cildinizin her zaman nefes almasını destekler. Bu özelliği ile maç esnasında ve antrenmanda vücudun doğal serinletme sistemini destekler.

Unisex Özelliği ile Tüm Sporculara Hitap Eder

Herkese uygun olan uzunluk ve genişliği ile unisex kullanıma uygun olarak üretilir. İşlevsel özelliklerinin yanında görsel olarak da hem kadın hem de erkek, tüm sporculara hitap eder.

Hafif ve Rahat Kullanım 

Hafif ve rahat kullanımıyla ön plana çıkan Nike saç bandı, kafanızdaki varlığını unutturur. Düşük profilli tasarımı sayesinde dikkat dağılımını minimum seviyeye indirir.

Sağlam ve Dayanıklı Tasarım 

Spor malzemeleri sektörünün öncü firmalarından biri olan Nike, üstün kalitesiyle gönülleri fetheder. Nike güvencesiyle üretilen Dri-Fit Headband saç bandı, kaliteli kumaşı ve dayanıklı yapısıyla uzun süreli bir kullanıcı deneyimi sunar. Bu saç bandını çamaşır makinenize atarak gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Türü: Saç Bandı
  • Cinsiyet: Unisex
  • Kumaş: Dri-Fit, 95% Naylon, 5% Lastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.