Green Hill Trx Spor Aleti Antrenman Güç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Zindelik Artıran Ekipman

Green Hill Trx spor aleti, genel zindelik düzeyinizi geliştirebileceğiniz bir dizi hareketi yapmanıza olanak tanır. Vücudunuzun farklı bölgelerinde bulunan kas gruplarını Green Hill Trx antrenman bandı ile kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Fonksiyonel Çalışmayı Sevenler için Birebir

Green Hill güç bandını kullanarak, salt vücut ağırlığınız ile faydalı antrenmanlar gerçekleştirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde çalışma alanınızı yapılandırarak, hem büyük hem de küçük kas gruplarının aktif bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. 

Kişiye Özel Spor Salonu

Antrenman bandı, üzerinde bulunan bağlantı noktaları ile kapı çerçevesine asılabileceği gibi, küçük vidalar kullanılarak duvara da rahatlıkla takılabilir. Bu sayede, spor salonlarının keşmekeşini yaşamadan, dilediğiniz alanda fiziksel aktivitelerinizi yürütebilirsiniz. 

Sınırsız Hareket Özgürlüğü

Green Hill antrenman aletinin en özel yanı, ayakta ve yerde gerçekleştirilebilen sınırsız harekete uygun tasarımıdır. Rahat hareket edebileceğiniz bir alan içerisinde, Green Hill antrenman bandını kullanarak, antrenman sınırlarınızı genişletebilirsiniz.

Kolay Taşınabilir Fiziksel Yapı

Antrenman yapmak istediğiniz alanı değiştirmek istediğinizde, basit hamleler ile antrenman bandını bulunduğu yerden kaldırarak özel çantasında dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Green Hill ile zamandan ve mekandan bağımsız olarak egzersiz yapmanın keyfini yaşarsınız.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GREEN HİLL TRX SPOR ALETİ ANTRENMAN GÜÇ BANDI
Üretim Yeri
Pakistan
Orıjınal Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
GREEN HILL
Henüz yorum yok