Stanley Klasik Termos 1 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Kutupayısı Teks. Tu. Dağ Ve Doğa Sporları Malzemeleri Dış.Tic. San. Ltd. Şti.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün ve Uzun Süreli Isı Muhafazası

Stanley klasik termos, içeceklerin sıcaklığını 24 saate kadar muhafaza eder. 120 saate kadar ise buzlu içeceklerin sıcaklığını koruyabilen ürün profesyonellerin ilk tercihlerinden biri olur. Kamp ve doğa sporu meraklılarının vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alır.

Çift Katmanlı Isı İzolasyonu

Üründe gelişmiş çift katmanlı ısı izolasyonu mevcuttur. İçeceklerin çok uzun süre arzu edilen biçimde saklanmasını sağlayan ısı izolasyonu, vakum izolasyonuyla desteklenir. Gerçek vakum izolasyonuna sahip olan termos, havayı hapsederek içecek sıcaklığının sabit kalmasına yardımcı olur. Yapılan testlerle sızdırmazlığı kanıtlanan ürün şantiye, fabrika ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilir.

Dayanıklı ve İşlevsel Kullanıcı Deneyimi

Uzun süreli dayanıklılık sunan paslanmaz çelik gövdeden üretilen termosta BPA içermeyen sağlıklı materyaller tercih edilir. 1 litrelik geniş hacmiyle işlevsel kullanım ortaya koyan ürünün dış katmanındaki kapaktan bardak olarak da yararlanılabilir. İki aşamalı sızdırmaz kapağı, taşıması kolay yapısı ve ergonomik boyutlarıyla dikkat çeken Stanley klasik termos benzersiz bir outdoor ürünüdür.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 843 g
  • Hacim: 1 lt
  • Boyutlar: 9.6 x 11.7 x 36.3 cm
  • Sıcaklık muhafaza süresi: 24 saat
  • Buzlu içecek muhafaza süresi: 120 saat
  • Sızdırmak kapak: Var
  • Vakum izolasyonu: Var
  • Isı izolasyonu: Var
  • BPA içermeyen sağlıklı materyal: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.