Lexon Fine El Feneri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Parlak Işık

Gündelik yaşamınıza kolaylık katan el feneri, ultra parlak bir ışık gücüne sahiptir. Gece görüşünüzü aydınlatan bu ışık ile oldukça kolay bir şekilde hareket etme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.

 

Kolay Taşıma Avantajı

Oldukça ideal boyutlarda tasarlanan Fine el feneri, minimal boyutu sayesinde sırt çantanıza takabileceğiniz veya çantanıza koyarak taşıyabileceğiniz pratik bir kullanım sağlar.

Pratik Açma - Kapama

Gündelik yaşama ve outdoor aktivitelerine rahatlık katan el feneri, silindirik tasarımı sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde açma - kapama işlevi sağlar.

Kaliteli Malzemeler

Kalem tipi el feneri, üretiminde kullanılan kaliteli alüminyum, PC ve deri malzemeler ile oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda 1,7 ve 7,8 cm’lik boyutları ile kompakt bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler 

  • Güç Kaynağı: 1 AAA pil (dahil)
  • Malzeme: Alüminyum / PC / Deri
  • Önerilen İşaret: Lazer
  • Ampul Cinsi: LED
  • Fener Tipi: Kalem Tipi Fener
  • Şarj: Yok

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.