Lexon Clover Lamba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lexon Clover Lamba

Ionna Vautrin tarafından geleneksel ampul formunun modern bir el feneri versiyonu şeklinde tasarlanan Lexon Clover lamba, USB port ile şarj edilerek evde veya dışarıda aydınlatma gereksinimlerini karşılar. 2 saatlik şarj ile 5-7 saat aralığında kesintisiz bir aydınlatma sunan el feneri, kamp gibi outdoor kullanımlar için oldukça ideal bir çözüm sunar.

İşlevsel ve Modern

Lexon Clover lamba, difüzöre basılarak açma ve kapama için kontrol edilebilir. Lamba, silikon bant ve kauçuk askı sayesinde her yere kolaylıkla asılabilir. Bisiklet, ağaç dalı gibi alanlara asarak daha aydınlık bir ortam oluşturabilirsiniz.

Her An Sizinle

Lexon Clover lamba, yalnızca 95 gr. ağırlığa sahip olması sayesinde çantada, cepte ve elde rahatlıkla taşınabilir. Yağmura dayanıklı olan donanımı, outdoor için ekstra avantaj sunar.

Teknik Özellikler

  • Model: Clover
  • Ürün: Lamba
  • Tasarımcı: Ionna Vautrin
  • Materyal: ABS PC / Silikon
  • Güç Tipi: USB
  • Askı Materyali: Kauçuk
  • Suya Dayanıklı: Evet
  • Ağırlığı: 95 gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.