Hannah Trek JR 200 -1C Çocuk Uyku Tulumu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Açık Hava Aktivitelerinin Vazgeçilmezi

Çocuklarınızla beraber kamp yapmaktan hoşlanıyorsanız Hannah Trek JR 200 -1C uyku tulumu tam aradığınız üründür. Sportif aktiviteler, kamp ve gezinti için ideal özellikleri ile hayranlığınızı kazanır.

Nylon Ribstop Teknolojisi

Özel lifler ve yenilikçi kaplama teknolojisi ile işlenen Hannah Trek JR 200 -1C, dış mekana uygun tasarlanır. Aşınma, sızdırmazlık ve yırtılmaya karşı dirençli 68D 210T Nylon Ribstop dış kumaşı ile uzun ömürlüdür.

Yumuşacık Polyester İç Kumaş

Çocuğunuz tulumun içindeyken kendini yatağında gibi rahat hisseder. İki mevsime uyumlu model 190T Micro Pongee polyester apreli iç dokuma kumaşı üşümesini engeller.

Izotherm Dolgu Teknolojisi

Sentetik izolasyon dolgusu sayesinde dış etkenlere karşı koruma sağlar. %100 silikonlu polyesterden üretilen 200 g dolgu yalıtım performansını maksimuma çıkarır. Hafızalı dolgu sayesinde çocuğun  vücut şeklini alır ve konforu artırır. Nemli ve ıslak ortam koşulları ile başarısı üst seviyededir. 

Geniş Kullanım Zamanı

Çocuklarla beraber kampa giderken ya da onu tek başına gönderirken Trek JR 200 -1C kurtarıcıdır. +15 ile -1 derece arası sıcaklıkta kullanım imkanı sunan model şehrin havasına göre geniş zaman diliminde işlevselliğini korur. Anatomiye uygun çift katmanlı tasarım çocuğun tek başına içine girip, çıkması için tasarlanır.

İşlevsel Tasarım Detayları

Hannah Trek JR 200 -1C çocuk uyku tulumu, 165x64x45 cm boyutu ve fonksiyonel tasarımı ile kampın keyfini artırır. Yarı açık elastik başlık çocuğun başını kavrarken, tek elle ayarlanabilir. Flaplı fermuar ve kilit sayesinde sıkışma sorunu yaşamadan pratik kullanılır. Çift yönlü açılıp, kapanan fermuar ile çocuğunuz yardımsız içine girebilir.

Doğasever Çocukların Gözdesi

Kamp çantasına kolayca takılmasını sağlayan sıkıştırma kemerli çantası ile taşımak için ekstra yere gerek duymaz. Önemli evrakları saklayabileceğiniz bir iç cep ve regülatörlü yaka sayesinde doğada işinizi kolaylaştırır.

Hafif, Dayanıklı ve Pratik

Sadece 850 g ağırlığa sahip olan model 20x30 cm çanta boyutu ile taşıma sırasında gereksiz efor kaybettirmez. Çocuğunuz yorulmadan tulumunu taşıyabilir, doğada olmanın keyfini doyasıya çıkarabilir.

Özellikler

  • Marka: Hannah
  • Model: Trek JR 200 -1C
  • Ürün: Uyku tulumu
  • Kullanıcı: Çocuk
  • Kullanım Alanı: Açık hava (+15°C/-1°C)
  • Tasarım: 850 g, 20x30 cm (çanta), 165x64x45 cm (tulum), regülatörlü yaka, çift yönlü flaplı fermuar, fermuar kilidi, iç cep, sıkıştırma kemerli çanta
  • Dayanıklılık: Yırtılma, aşınma, sızdırma, sıkışmayan fermuar
  • Materyal: 68D 210T Nylon Ribstop (dış), 190T Micro Pongee polyester (iç), %100 sentetik polyester Izotherm (dolgu)
  • Özellikler: Hafızalı dolgu, kolay kuruma, pratik temizleme

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.