Çınar Extreme Paslanmaz Çelik Bushcraft Kare 13cm X 13cm Latnox Metal Izgara

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AYHAN ÇINAR-148323

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Basit, Hızlı, Pratik, Etkili Taşıma Kılıfı ile Gönderilir

Modern & Endüstriyel Stil. Hızlı kullanım, kolay saklama ve taşıma. Basit, hızlı, pratik, etkili. Latnox OX+ ve Fire Stove ailesi ürünleri ile kullanıma uygundur.1 mm paslanmaz çelik metal malzeme Dikdörtgen yapıda , 13cm (En) x 24cm (Boy) - 1mm paslanmaz çelik kalınlığı. Sadece 150 Gram dır.

Dayanıklı

Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan ve yer kaplamayan metal kamp ızgara telini uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tasarım metal bushcraft kamp telinizi karışık montaja ihtiyaç duymadan kolayca kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli çeliğin gücünü ve sağlamlığını kamp ürünlerimize yansıttık.

Çınar Extreme Latnox Bushcraft Metal Dikdörtgen Izgara ile

Çift taraflı kullanım imkânı sunar. Paslanmaz çelik materyal gıda temasına uygundur. Yuvarlak soft gözlü yapısı üzerinde pişirdiğiniz et ya da kızarttığınız ekmekte güzel bir mühürleme kızarma bırakacaktır. Yarısı yuvarlak gözlü diğer yarısı ise çizgili ızgaradır. Kullanımı çok basit; iki tarafına taş ya da odun koyabilir ortadaki boşlukta ateşinizi yakabilir ve üzerine ızgara telini koyarak bir şeyler pişirebilirsiniz.

Ürün Durumu

Yere düz bir odun çakın ateşe veya istediğiniz ısıya göre odun üzerine atacağınız çentiğe ızgara telini tutturun. İşte bu kadar basit ve keyifli. Küçük yapısı sayesinde arabanızın torpido gözünde, motosikletinizde, sırt çantanızda kolay taşıma ve saklama imkânı sunar. Latnox logolu bez taşıma kılıfı ile birlikte gönderilir. Ormanda, bahçede, balık avında teknede bile keyfini sürebilirsiniz. Sivri olmayan köşeleri cebinizde, çantanızda güvenle taşımayı mümkün kılar. Ateşin üzerinde düz bir zemin sunar ve çayınızı demleyip, patates mısır közleyip, yemeğinizi ısıtıp, ekmek kızartıp, köfte sucuk et pişirebilir, marshmallow keyfi yapabilirsiniz.

Tasarım

Izgaranın 3 cm altına mum koyarsanız hızlıca bardak çorba yapabilir, fondü olarak bile kullanım sağlayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun, kamp ve outdoor aktivitelerinde ya da acil durum çantalarında kullanılabilir. Paslanmaz çelik materyalden ürettiğimiz bushcraft ızgara bulaşık makinesinde ya da elde yıkamaya uygundur. Daha geniş kullanım için 2 adet almanızı öneririz, 1 adet almanız durumunda 1 adet gönderilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇINAR EXTREME PASLANMAZ ÇELİK BUSHCRAFT KARE 13CM X 13CM LATNOX METAL IZGARA
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Otomatik Kurulum
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
PASLANMAZ ÇELİK
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Çınar Extreme
Henüz yorum yok