Çınar Extreme 23 Cm Latnox Ox+ Kamp Ocağı Pratik Metal Ateş Üstü Kamp Izgarası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AYHAN ÇINAR-148323

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ürün Durumu

Kapalı durumda 2 parça üst üste, 23cm (En) x 9cm (Boy) x 0,4 cm (Yükseklik). Özel dikim bez çantası ile gönderilir, katlayıp sırt çantanızda, arabada, motosikletinizde bile taşıyabilirsiniz. 690 derece ısıya dayanıklı mat siyah boya boyanmıştır.Sadece çalı çırpı çıra ile değil, jel yakıt, katı yakıt tableti ile ya da alkol/isporto ile de OX+ ocağınızı kullanabilirsiniz.OX+ portatif ateş üzeri kamp ocağınızı BBQ+ ızgara ile tam uyumlu kullanabilirsiniz.

Pratik Hızlı Kurulur ve Hafiftir Yer Kaplamaz

Modern & Endüstriyel Stil, Minimalist Tasarım. Hafif, Montajı Kolay, Güvenilir, Az Yer Kaplar. 5 saniyede kurulum yapabilirsiniz. OX+ ailesinin en küçüğü, az yer kaplar ama doğada çok iş görür. Benzersiz katlanabilir tasarım, taşımayı ve saklamayı kolaylaştırır. Düz katlanır ve taşınır. Katlanır yapısıyla sırt çantanızda hatta aracınızda torpido gözünde ya da kapı cebinde bile taşıyabilirsiniz, yer kaplamaz.2 mm karbon çelik malzemeden üretilmiştir. Sadece 260 Gram dır.

Pratik

Dayanıklı, çevreye duyarlı ve kolay temizleme imkânı sunan ve yer kaplamayan metal kamp ocağınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tasarım metal kamp ocağınızı karışık montaja ihtiyaç duymadan kolayca 5 saniyede kurabilirsiniz. Yüksek kaliteli çeliğin gücünü ve sağlamlığını kamp ürünlerimize yansıttık.Not: Görselde kullanılan tencere, tava, ızgara dahil değildir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ÇINAR EXTREME 23 CM LATNOX OX+ KAMP OCAĞI PRATİK METAL ATEŞ ÜSTÜ KAMP IZGARASI
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Otomatik Kurulum
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Çınar Extreme
Henüz yorum yok