Bo-Camp IND Decatur Alüminyum 90X60 CM Kamp Masası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bo-Camp IND Decatur Portatif Kamp Masası

Dikdörtgen kamp masası, portatif tasarımı ile outdoor aktiviteleri ve piknikler için idealdir. Pratik kullanımı ile hemen hazırlanabilen masayı yanınıza alarak tüm etkinlikleri daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.
Hafif tasarımı taşımayı kolaylaştırır ve katlanarak az yer kaplar.

Ahşap Görünümlü Şık Masa

Endüstriyel ve ahşap görünüme sahip MDF masa tablası, dayanıklı ve sağlam olduğu kadar göz alıcıdır. Doğayla iç içe yapılan dış ortam aktivitelerine uyumlu ahşap tasarımı ile kendinizi tamamen doğada hissedebilirsiniz.

Ayarlanabilir Ayak Tasarımı

Dört farklı yükseklikte ayarlanabilen masa ayakları, her zemine uyum sağlar ve ayrıca sandalye yüksekliğine göre ayarlanabilir. Düz olmayan yüzeylerde dahi sağlam durmasını sağlayan ayar vidaları ile sabitlenerek kullanılan masa, kum, toprak, çakıl ve çimen gibi farklı zeminler için uygundur.

Çıkarılabilen Parçalarla Saklama Kolaylığı

Kamp masasının ayakları masaya sabit kısım ve iki farklı boyutta parça olmak üzere üç parçadan oluşur ve bu parçalar yükseklik ayarı yapmak için isteğe göre takılabilir. Vidalı sistemle pratik bir şekilde çıkarılabilen masa ayakları, küçük ebatları sayesinde yer kaplamaz. Masanın sabit ayak kısmı ise içe doğru katlanabilir.

Katlanabilir Masa Tablası

Masanın ayakları ile birlikte hareket eden bir diğer kısım ise masa tablasıdır. Tam ortadan ikiye katlanabilen tabla, masanın ölçülerinin yarısı kadar küçük hale gelir ve istene yere götürülebilir.

Bavul Model Taşıma Kulpu

Ayakları çıkarılıp, masa tablası katlandığında tam bir bavul modeline benzer ve demonte edilen parçalar içerisinde muhafaza edilebilir. Ayrıca tamamen kapatıldığında, açılmaması için kilitlenir ve üst kısmında bulunan kulp ile rahatça taşınabilir.

Eşya Saklamak için File Raf

Masa kurulduğunda tablanın aşağısına yerleştirebileceğiniz bir raf bulunur. Fileden yapılan hafif esnek raf, masanın ayaklarından yatay geçen borulara geçirilerek kanca ile masaya sabitlenebilir. Yiyecekleri, ekstra malzemeleri, kişisel ve çabuk erişim sağlamak istediğiniz eşyalarınızı bu rafa yerleştirebilirsiniz.


Zorlu Koşullara Dayanıklı Alüminyum İskelet

MDF kaplama tablanın yanı sıra alüminyum alaşımdan üretilen masanın gövdesi, uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Açık Boyut: 90 x 63.5 x 60 cm
  • Katlı Boyut: 60 x 45 x 7 cm
  •  Ağırlık: 4,7 kg
  • Masa Yüzeyi: MDF
  • Kapasitesi: 4 kişilik
  • Raf: Evet
  •  Katlanabilir: Evet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.