Medisana FML 48312 El Tipi Masaj Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.06.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pratik ve Zahmetsiz Masaj Aleti

Medisana 48312 masaj cihazı kan dolaşımını hızlandırıcı etkiye sahip el tipi pratik bir masaj aletidir. El tipi olması sayesinde kendiniz uygulayabilir, ihtiyaç duyduğunuz bölgelerin rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. 

Fonksiyonel Masaj Başlıkları

Toplamda iki adet masaj başlığı bulunur. Bu başlıklardan biri cildi ve kasları birçok noktadan uyaran çoklu masaj özelliğine sahiptir. Cihazın selülit masaj fonksiyonu olarak da bilinen bu başlık, minik ama oldukça fazla noktadan kasları uyarmanıza ve harekete geçirmenize olanak tanır. Bir diğeri ise noktasal masaj başlığıdır. Bu başlık ile dilediğiniz bölgeye masaj yapabilir, ağrılı ve yorgun kaslarınızı gevşetebilirsiniz.

İnfrared Özelliği

Medisana 48312 masaj cihazı istediğiniz zaman açabileceğiniz ve kapatabileceğiniz kızılötesi ışığa sahiptir. Masaj başlıklarında bulunan bu teknoloji ile infrared terapi uygulayabilir, kişisel masaj seanslarınızdan daha çok verim alabilirsiniz.

Kademesiz Yoğunluk Ayarı

Ürün, sıcaklık seviyesinin kademesiz olarak belirlenmesine olanak tanıyan bir ayar kadranına sahiptir. Bu kadranı kullanarak cihazın çalışma yoğunluğunu hassas bir şekilde ayarlayabilir, tercih ettiğiniz bölgeye etkili bir masaj yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Masaj tipi: Titreşim
  • Masaj başlığı: 2
  • Isıtma fonksiyonu: Var  
  • Ayarlanabilir yoğunluk: Var         
  • Sessiz çalışma: Var          
  • Otomatik kapanma: Var
  • Güç: 28 W
  • Frekans aralığı: 50-80 Hz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.