Medisana 88914 Isıtıcılı Ovma ve Titreşimli Boyun Destek Yastıklı Masaj Minderi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.06.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Medisana Shiatsu Masaj Minderi

Japonya'ya özgü Shiatsu masaj tekniğini uygulaması için özel olarak tasarlanan Medisana 88914, boyun destekli bir koltuk biçiminde olması ile sırt, boyun kasları ve tüm omurgaya etkili masaj yapabilecek özelliktedir.

Rahat Kullanım Sunan Uzaktan Kumanda

Medisana Shiatsu masaj minderinin sahip olduğu pratik kumanda ile uygulama yapmak istediğiniz masaj bölgesini seçebilir, ısı ayarı yapabilir ve masaj yoğunluğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan masaj biçimini zahmetsizce ayarlayabilirsiniz.

Vibrasyonlu Masaj Özelliği

Kaslara titreşim vererek çalışan masaj aleti, hücrelere oksijen taşınmasına yardımcı olur ve kan dolaşımını artırır. iki farklı masaj modu olan Medisana ısıtıcılı masaj minderinin titreşimini sürekli ve kesintili olarak ayarlayabilir, masaj yoğunluğunu kendinize göre seçebilirsiniz.

Isıtma Fonksiyonu ile Etkili Masaj

Kademeli titreşimler sağlayarak çalışan Medisana masaj minderi, aynı zamanda ısıtıcı özelliği ile kaslarınızın gevşemesine yardımcı olur. Böylece yapılan masajdan daha çok verim alabilir, kısa sürede sırt ve boyun bölgenizi rahatlatabilirsiniz. 

Masabaşı Çalışanlar için Etkili Masaj

Uzun süre masabaşında çalışanlar için oturma bölgesindeki titreşim özelliği bulunan masaj minderi, üst bacak ve kalça bölgesindeki kasların çalışmasını sağlar.

Taşınabilir Portatif Tasarım

Medisana shiatsu masaj koltuğu, hafif tasarımı ve katlanabilmesi ile rahatça taşınabilir özelliktedir. Ürünü valizinizde, araba bagajında veya spor çantanızda dilediğiniz yere götürebilir, ihtiyaç duyduğunuz zaman hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Masaj tipi: Titreşim
  • Masaj Modu: 3
  • Isıtma fonksiyonu: Var  
  • Ayarlanabilir yoğunluk: Var        
  • Sessiz çalışma: Var
  • Kızılötesi Işık: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.